ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny pojedynek dodany do karty SummerSlam, Samoa Joe odnośnie możliwości powrotu CM Punka oraz więcej!

– WWE ogłosiło kolejny pojedynek do karty SummerSlam 2017.

Na największej gali lata The Usos zmierzą się z aktualnymi mistrzami drużynowymi rosteru SmackDown, The New Day. Przypominamy, że The New Day zostali Tag Team Championami po tym, jak pokonali The Usos na Battleground 2017. Poniżej aktualna karta gali SummerSlam 2017:

1. Fatal 4-Way o pas Universal:

Brock Lesnar (c) vs. Samoa Joe vs. Braun Strowman vs. Roman Reigns

2. WWE title match:

Jinder Mahal (c) vs. Shinsuke Nakamura

3. SD Women’s title match:

Naomi (c) vs. Natalya

4. RAW Women’s title match:

Alexa Bliss (c) vs. Bayley

5. U.S title match, gdzie sędzią specjalnym będzie Shane McMahon:

AJ Styles (c) vs. Kevin Owens

6. SD Tag Team title match:

The New Day (c) vs. The Usos

7. Cruiserweight title match:

Neville (c) vs. Akira Tozawa

8. Rusev vs Randy Orton

The UK Sun niedawno przeprowadziło wywiad z Samoa Joe, który reklamował galę SummerSlam 2017. W czasie rozmowy Joe został zapytany o możliwość powrotu CM Punka do WWE. Zawodnik odpowiedział:

Nigdy nic nie wiadomo z Punkiem. To osoba, która robi rzeczy na swój własny sposób i sądzę, że najważniejszą rzeczą jest to, że nie możesz przewidzieć jego kolejnego kroku. Sądzę, że nikt nie przewidział tego, że zawędruje do UFC. Nikt nie jest w stanie przewidzieć większości rzeczy, które Punk zrobi, jednak cokolwiek on wybierze, to będzie to dla niego dobrym krokiem.

– Wczoraj informowaliśmy o tym, że HoHo Lun pożegnał się z WWE. Dzisiaj pojawiło się więcej informacji odnośnie rozwiązania kontraktu przez zawodnika z Chin. Na stronie internetowej federacji pojawił się wywiad z byłym zawodnikiem NXT. Głównym powodem rozwiązania kontraktu była choroba matki Luna. Trzy tygodnie temu zawodnik powrócił do ojczyzny w ramach swojego urlopu i tam dowiedział się o chorobie matki. Około dwa tygodnie temu HoHo poinformował Matta Blooma (jednego z głównych trenerów w Performance Center) o zaistniałej sytuacji i poprosił o rozwiązanie swojego kontraktu. Federacja poszła na rękę Lun i w tym tygodniu powrócił do Chin do swojej rodziny. Jak sam zawodnik przyznał była to trudna decyzja tym bardziej, że chciał wystąpić na Live Evencie w Chinach przed własną publicznością, który ma mieć miejsce 17 września tego roku.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552