ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny pojedynek dodany do karty MitB 2018, Następne kwalifikacyjne pojedynki do MitB ladder matchu, Big Cass wycofany ze swojej walki na SD!

– Podczas wczorajszego epizodu Monday Night RAW ogłoszono kolejny pojedynek na nadchodzące MitB 2018.

WWE ogłosiło, że na Money in the Bank 2018 zobaczymy walkę Roman Reigns vs. Jinder Mahal:

Dodatkowo poznaliśmy kolejną uczestniczkę kobiecego MitB ladder matchu. Na ostatnim RAW Natalya wygrała w Fatal 4-Way matchu z Daną Brooke, Liv Morgan oraz Sarah Logan i dostanie szansę powalczenia o walizkę z kontraktem.

Na dzisiejszym SmackDown Live zobaczymy kolejne pojedynki kwalifikacyjne do MitB matchu: Billie Kay zmierzy się z Laną, a Naomi zawalczy z Sonyą Deville.

Z kolei zapowiadany w poprzednim tygodniu pojedynek kwalifikacyjny do męskiego MitB matchu Big Cass vs. Samoa Joe nie odbędzie się na Błękitnej Tygodniówce. Wczoraj Generalna Manager SmackDown Live Paige za pośrednictwem Twittera poinformowała, że ze względu na kontuzję Big Cassa jego walka z Samoa Joe zostaje odwołana. W zamian za to Daniel Bryan zmierzy się z Jeffem Hardym w ramach drugiej szansy zakwalifikowania się do MitB matchu. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się na przyszłotygodniowym SmackDown Live z Samoą Joe, aby wyłonić ostatniego uczestnika męskiego MitB matchu:

A tak wygląda reakcja Samoa Joe na powyższą wiadomość:

Będąc przy temacie pojedynków drugiej szansy na dostanie się do MitB matchu, to na następnym RAW dojdzie do Gauntlet Matchu pomiędzy Daną Brooke, Sarah Logan, Liv Morgan, Ruby Riott, Sashą Banks, Mickie James oraz Bayley o to, która zawodniczka będzie ostatnim uczestnikiem kobiecego MitB matchu:

– Tak prezentuje się aktualna karta gali Money in the Bank 2018, która odbędzie się 17 czerwca w Chicago:

1. MitB ladder match mężczyzn:
Braun Strowman vs. Finn Balor vs. Kevin Owens vs. Bobby Roode vs. Rusev vs. The Miz vs. Xavier Woods/ Big E/ Kofi Kingston vs. Daniel Bryan/ Jeff Hardy/ Samoa Joe

2. MitB ladder match kobiet:
Ember Moon vs. Charlotte Flair vs. Alexa Bliss vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Billie Kay/ Lana vs. Naomi/ Sonya Deville vs. Dana Brooke/ Sarah Logan/ Liv Morgan/ Ruby Riott/ Sasha Banks/ Mickie James/ Bayley

3. WWE title match
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
Shinsuke Nakamura wybierze stypulację pojedynku

4. WWE Raw Women’s title match:
Nia Jax (c) vs. Ronda Rousey

5. WWE SD Women’s title match:
Carmella (c) vs. Asuka

6. Roman Reigns vs. Jinder Mahal

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778