ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejni zawodnicy w Royal Rumble matchu, Powrót na dzisiejszym SmackDown? Oraz więcej!

royal-rumble
– Wpis zawiera spoilery z wczorajszej gali RAW.

– Sheamus oraz Cesaro za pośrednictwem Twittera ogłosili, że wystąpią w tegorocznej edycji Royal Rumble matchu. Wpisy zawodników możecie przeczytać poniżej:

Tylko 5 zawodników wygrało Royal Rumble więcej niż jeden raz. W 2017 roku będę szóstym.

Sheamus ok, jestem graczem zespołowym… Jeżeli Ty w to wchodzisz, to ja również będę w Royal Rumble.

Innymi zapowiedzianymi zawodnikami w RR matchu są: Goldberg, Brock Lesnar, The New Day, Chris Jericho, Braun Strowman, Baron Corbin, Seth Rollins, The Undertaker, Dean Ambrose, Dolph Ziggler i The Miz.

– Jak donosi PWInsider, WWE ma w planach występ Mickie James podczas dzisiejszego SmackDown Live. Na błękitnej gali, która odbędzie się dziś w Memphis, planowany jest powrót tej zawodniczki do głównego rosteru.

James ma podpisany trzyletni kontrakt z federacją Vince’a McMahona. Kontrakt został zaoferowany wrestlerce tuż po jej walce z Asuką o pas kobiet NXT na gali NXT Takeover: Toronto.

Póki co nie ma żadnej wzmianki o tym, co konkretnie zawodniczka miałaby robić na SmackDown Live, jednakże spekuluje się, że to ona będzie La Luchadorą. Warto wspomnieć, że w poprzednich tygodniach to Deonna Purrazzo była zamaskowaną zawodniczką, jednakże nic nie wskazuje na to, że wschodząca gwiazda miałaby pracować przy tej postaci po zdemaskowaniu La Luchadory.

– Na koniec RAW Fallout:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552