ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejni zawodnicy nieobecni na WrestleManii 36, Kto był przeciwny przeniesieniu terminu WM36?

– Kolejni zawodnicy nie wystąpili na nagraniach WrestleManii 36.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Roman Reigns nie zawalczył z Goldbergiem podczas tapingów WM36 z obawy przed koronawirusem o czym informowaliśmy Was tutaj. Jego miejsce w pojedynku zajął Braun Strowman (więcej na ten temat tu!).

PWInsider informuje o tym, że choć The Miz znajduje się w Orlando to nie brał udziału w nagraniach największej ze wszystkich scen. Z kolei Dave Meltzer dodaje, że Mizanin zachorował, co było jednym z powodów dla którego Reigns postanowił nie brać udziałów w nagraniach. Na dany moment nie ma konkretnych informacji o chorobie The Miza. Co ciekawe podczas dzisiejszego SmackDown (Które zostało nagrane wcześniej) The New Day zawalczą z The Usos o miano pretendenta do pasów TT SD na WM36, a obecnymi mistrzami są The Miz i John Morrison. Najprawdopodobniej na SD dowiemy się czy pojedynek mistrzowski dojdzie do skutku.

Kolejnym nieobecnym na nagraniach WM był aktualny mistrz Stanów Zjednoczonych – Andrade. Mistrz U.S wraz z Angelem Garzą miał zmierzyć się z obecnymi mistrzami TT RAW, The Street Profits, jednakże w jego przypadku wykluczyła go kontuzja. Andrade doznał urazu żebra i nie był dopuszczony do nagrań WrestleManii przez sztab medyczny WWE. Pojawiły się pogłoski, że w pojedynku drużynowym mistrza Stanów Zjednoczonych zastąpił któryś z zawodników NXT.

Emisja WrestleManii 36 odbędzie się 4 i 5 kwietnia.

– Będąc przy temacie jednej z najważniejszych gal roku w świecie profesjonalnego wrestlingu, to pojawiły się pogłoski o tym, kto był przeciwny przeniesieniu terminu WrestleManii 36. Wcześniej dużo mówiło się o tym, że ze względu na trwającą pandemię na świecie, WM36 zostanie przeniesiona na inny dzień, jednak tak się nie stało, a sama gala została podzielona na dwie noce. Zdaniem PWInsider dużo osób z którymi rozmawiali począwszy od zawodników a kończąc po osoby pracujące na zapleczu są jednego zdania- Vince McMahon był jedyną osobą, która nie chciała przenieść terminu WrestleManii i uparcie dążył do tego, aby odbyła się w zaplanowanym czasie. Warto dodać, że McMahon był obecny na wszystkich nagraniach, które w tym tygodniu odbyły się w Performance Center.