ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejni uczestnicy Royal Rumble matchu ujawnieni, Cody Rhodes odnośnie swojej pozycji w All Elite Wrestling oraz więcej!

– Podczas ostatniego epizodu SmackDown Live poznaliśmy kolejnych uczestników tegorocznego Royal Rumble matchu.

Członkowie The New Day ogłosili, że będą uczestniczyć w 30-osobowym Royal Rumble matchu:

Dodatkowo, podczas tej samej gali poznaliśmy pretendenta do tytułu WWE. W Fatal 5-way matchu AJ Styles pokonał Randy’ego Ortona, Mustafę Aliego, Reya Mysterio oraz Samoę Joe i to on zmierzy się z Danielem Bryanem na Royal Rumble 2019.

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę gali Royal Rumble 2019. Pre-Show gali wystartuje o 23:00 27 stycznia. Zapraszamy do naszej zakładki live.

1. WWE Universal Title Match:
Braun Strowman vs. Brock Lesnar (c)

2. WWE Title Match:
AJ Styles vs. Daniel Bryan (c)

3. Fatal 4 Way match o WWE Cruiserweight Title:
TBD vs. TBD vs. TBD vs. Buddy Murphy (c)

4.30-Woman Royal Rumble Match:
Carmella (jako #30), Natalya, Sasha Banks, Bayley, Ruby Riott, Liv Morgan, Sarah Logan, Ember Moon i inne

5. 30-Man Royal Rumble Match:
R-Truth (jako #30), Drew McIntyre, Kofi Kingston, Big E, Xavier Woods i inni

– Jak już informowaliśmy tutaj, The Elite wystartowało ze swoją własną federacją. Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera wydał oświadczenie, w którym informuje fanów, jakie stanowisko będzie zajmował w AEW:

Czuję się tak cholernie szczęśliwy. Wierzę, że to więcej niż talent… więcej niż szansa… Etyka pracy poprowadzi mnie tam, gdzie chciałbym iść.

Być wiceprezesem naszego nowego przedsięwzięcia i wspierany przez Matta i Nicka oraz kilka znanych nazwisk dzielących to stanowisko: to jest moja wymarzona praca.

Nie przychodzi mi na myśl czas, kiedy tak wielu wolnych agentów w świecie wrestlingu postanowiło zrezygnować z wytyczonego szlaku i natychmiastowo zacząć coś nowego. Cieszę się, że AEW powstało.

Co stare nie jest nowe, co nowe jest nowe. Spostrzeganie nie jest rzeczywistością – rzeczywistość jest rzeczywista. Fani pierwsi.

– Na koniec Tweet Dustina Rhodesa (Goldust) – przyrodniego brata Cody’ego. Dustin postanowił pogratulować swojemu bratu nowego przedsięwzięcia:

Chcę poświęcić ten czas, aby powiedzieć jak bardzo jestem dumny z Cody’ego. Mój brat ma wszystko co miał nasz ojciec. Nauczył się wiele odnośnie bycia wrestlerem, biznesmanem oraz performerem. On to przyniesie, w tym wielkim przedsięwzięciu, które stworzył. Powodzenia. Kocham Cię bracie.