ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejni goście najbliższego RAW, Debiut podczas najbliższego NXT Takeover? Oraz więcej

Chris-Jericho-Not-At-WrestleMania-29
– Noisey.com ostatnio przeprowadziło wywiad z Chrisem Jericho odnośnie jego zespołu Fozzy. Podczas wywiadu padło pytanie na temat utworu wejściowego Chrisa. Y2J odpowiedział, że wchodzi na ring przy tym utworze od 1999 roku i nigdy się to nie zmieni. Dodał również, że jest bardzo przywiązany do tego utworu tym bardziej iż po dołączeniu do WWE pracował przy nim wraz z działem muzycznym.

– Sean „X-Pac” Waltman, Jimmy Hart, Ric Flair, Ron Simmons oraz Billy Gunn zostali dopisani do listy osób, które pojawią się na najbliższym RAW Reunion w Dallas w stanie Teksas. Oto osoby, które zjawią się na ostatniej czerwonej tygodniówce przed Royal Rumble 2015:
Kevin Nash, Jimmy Hart, Billy Gunn, Ron Simmons, Hulk Hogan, Ric Flair, Shawn Michaels, Scott Hall oraz X-Pac.

– Krążą plotki iż na najbliższym NXT Takeover w telewizji ma zadebiutować Salomon Crowe. Crowe obecnie walczy w dark matchach na nagraniach NXT.

– Dzisiaj swoje 38 urodziny obchodzi były zawodnik WWE Kevin Thorn, redakcja życzy jubilatowi wszystkiego najlepszego 🙂

– Poniżej najnowsze WWE RAW Slam of the Week oraz WWE SmackDown Slam of the Week:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783