ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne wielkie starcie na WK12, Emma przyjmuje oferty, Kontuzja Sin Cary

– Wczoraj światem wrestlingu zawładnęło oficjalne potwierdzenie walki Kenny’ego Omegi z Chrisem Jericho na Wrestle Kingdom 12. Na największą galę roku od New Japan Pro Wrestling zapowiedziane zostało kolejne wielkie starcie z udziałem byłego zawodnika WWE. 4 stycznia w Tokio Cody Rhodes podejmie Kotę Ibushiego w walce o ROH World Championship. Żaden z tych pojedynków może jednak nie być main eventem WK 12. Prawdopodobnie jako ostatni do ringu wejdą Kazuchika Okada i Tetsuya Naito – Japończycy zawalczą o tytuł IWGP World Heavyweight Championa.

– Jak wiadomo, w zeszłą niedzielę z WWE zwolniona została Emma. Za pośrednictwem Twittera zawodniczka ogłosiła, że od początku lutego przyjmuje oferty z federacji sceny niezależnej.

Dziękuję Wam za ogromną ilość pytań z całego świata! Teraz przyjmuję booking, począwszy od 1 lutego.

– Na Live Evencie w Madrycie podczas walki Barona Corbina, Samiego Zayna i Sin Cary doszło do incydentu. Podczas wyskakiwania z ringu WWE United States Champion nieszczęśliwie nadepnął na nogę Luchadora. Sytuacja widoczna poniżej:

Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie stało się zawodnikowi, ani jak długo będzie pauzował. WWE nie wydało żadnego komunikatu w tej sprawie. W efekcie braku możliwości kontynuowania przez niego walki, Corbin szybko wykonał na Zaynie End of Days i zakończył pojedynek przypinając Kanadyjczyka. Pechowe zajście możecie obejrzeć również na tym video:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556