ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne przetasowania w WWE

– WWE prawdopodobnie dokonało kolejnych przetasowań w brandach.

– Andrade i Aleister Black zostali przeniesieni w zakładce gwiazd na oficjalnej stronie WWE do zakładki SmackDown Live. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obaj panowie w trakcie Superstar Shake-Up zostali zakontraktowani na RAW i to miał być ich docelowy brand. Ta potencjalna zmiana może mieć związek z tym, że Andrade jest w związku z Charlotte Flair, która została na SmackDown Live.

– Kolejną istotną informacją jest fakt, że Zelina Vega została w zakładce gwiazd RAW, co może oznaczać, że nie zobaczymy jej więcej u boku Andrade jako managerki. Fakt ten może dziwić, ponieważ Black, który przeniósł się na SmackDown Live, jest w związku małżeńskim właśnie z Vegą.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778