ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne pojedynki dodane do karty WrestleManii 34 + Aktualna karta! Informacje z gali Fastlane 2018!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszej gali Fastlane 2018!

– Gala Fastlane 2018 była ostatnią gala PPV przed WrestleManią 34, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. Podczas wczorajszej gali, przeznaczonej dla błękitnego brandu, poznaliśmy nowy pojedynek na największej gali w roku, a drugi został potwierdzony.

Po tym, jak Charlotte Flair obroniła swój tytuł mistrzowski w walce przeciwko Ruby Riott, na ring weszła Asuka, która skonfrontowała się z mistrzynią rosteru SmackDown. Zwyciężczyni tegorocznego kobiecego Royal Rumble matchu potwierdziła, że na WM 34 zawalczy z Charlotte Flair o jej tytuł mistrzowski:

– Na Fastlane AJ Styles z sukcesem obronił pasa WWE w Six-Pack challenge matchu i to on, już oficjalnie, został przeciwnikiem zwycięzcy Royal Rumble matchu 2018, Shinsuke Nakamury:

– Wczorajsza gala wyłoniła również nowego mistrza Stanów Zjednoczonych. Randy Orton pokonał Bobby’ego Rooda i po raz pierwszy w karierze stał się posiadaczem pasa U.S. Po pojedynku w ringu zjawił się Jinder Mahal, który zaatakował nowego mistrza, jednakże zza jego pleców wyłonił się Roode, atakujący Ortona i Mahala. Wszystko wskazuje, że na WM 34 zobaczymy triple Threat match o pas U.S pomiędzy Randym Ortonem, Jinderem Mahalem i Bobbym Roodem, więc pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie tego pojedynku:

Sesja zdjęciowa nowego mistrza U.S:

– W czasie trwania walki o pasy Tag Team rosteru SmackDown pomiędzy The New Day a The Usos interweniowali The Bludgeon Brothers, którzy zniszczyli obydwie drużyny. WWE ogłosiło, że w wyniku ataku urazu doznał Xavier Woods, który miał zostać przetransportowany do lokalnego szpitala. Najprawdopodobniej jest to storyline’owa kontuzja, jednakże warto zauważyć, że Woods został przeniesiony na nosze, gdy inni zawodnicy udali się na zaplecze o własnych siłach, bądź z pomocą oficjeli. Najprawdopodobniej na WrestleManii zobaczymy Triple Threat match lub Fatal 4-Way match, jeżeli do rywalizacji włączy się kolejna drużyna, o pasy TT SD. Tak, jak w przypadku pojedynku o pas U.S, pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie tego starcia.

The Bludgeon Brothers niszczą The New Day oraz The Usos:

– Gdy Fastlane 2018 zeszło z anteny, John Cena pogratulował zwycięstwa AJ Stylesowi:

Na sam koniec aktualna karta WrestleManii 34 (jej domniemany, ostateczny wygląd możecie zobaczyć TUTAJ):

1. WWE Universal title match:
Roman Reigns vs. Brock Lesnar (c)

2. WWE title match:
Shinsuke Nakamura vs. AJ Styles (c)

3. Triple Threat match o WWE Intercontinental Championship:
Seth Rollins vs. Finn Balor vs. The Miz (c)

4. RAW Women’s Championship match:
??? vs. Alexa Bliss (c)

5. SmackDown Women’s Championship match:
Asuka vs. Charlotte Flair (c)

7. Finał turnieju o pas Cruiserweight:
Cedric Alexander lub Roderick Strong vs. Mustafa Ali lub Drew Gulak

8. Ronda Rousey & Kurt Angle vs. Stephanie McMahon & Triple H

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552