ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne pojedynki dodane do karty TLC 2018! Gwiazda RAW kontuzjowana?

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego RAW.

Podczas ostatniego epizodu Monday Night RAW poznaliśmy kolejne starcia, które zostały dodane do karty najbliższego PPV.

16 grudnia, na gali TLC 2018, Nia Jax zmierzy się z obecną mistrzynią kobiet RAW Rondą Rousey, a tytuł tej drugiej znajdzie się na szali tego starcia. Jax wykorzysta title shota, który zdobyła wygrywając Battle Royal kobiet na gali WWE Evolution.

Kolejnym oficjalnie ogłoszonym pojedynkiem na grudniową galę będzie TLC match pomiędzy Braunem Strowmanem a Baronem Corbinem. Tak jak na gali Czerwonego Brandu ogłosiła Stephanie McMahon, jeżeli Strowman wygra to zmierzy się z Brockiem Lesnarem o pas Universal na gali Royal Rumble 2019. Z kolei jeśli Corbin wygra ten pojedynek, zostanie pełnoprawnym Generalnym Managerem Czerwonego Rosteru, lecz jeżeli przegra, to straci swoje miejsce w szeregach Authority.

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę gali TLC 2018:

1. Intercontinental match:
Dean Ambrose vs. Seth Rollins (c)

2. RAW Women’s Title Match:
Nia Jax vs. Ronda Rousey (c)

3. TLC Match:
Braun Strowman vs. Baron Corbin
Jeżeli wygra Strowman to na Royal Rumble 2019 zawalczy z Brockiem Lesnarem o pas Universal. Jeżeli wygra Corbin to zostanie pełnoprawnym Generalnym Managerem RAW, lecz jeżeli przegra utraci swoją pozycję w Authority.

4. Finał 2 sezonu Mixed Match Challenge:
??? vs. ???

ZOBACZ RÓWNIEŻ – KIEDYŚ TO BYŁO #2 – SURVIVOR SERIES

– Zeszłej nocy Braun Strowman został zaatakowany przez Barona Corbina, Bobby’ego Lashley’a oraz Drew McIntyre’a w czasie 6-man Elimination matchu. Partnerami Brauna byli Elias oraz Finn Balor. Sam pojedynek zakończył się przez DQ na korzyść Brauna po tym, jak brutalnie został zaatakowany przez przeciwny team. Później Michael Cole ogłosił, że łokieć Strowmana został roztrzaskany. Poniżej możecie obejrzeć fragment wyżej wspomnianej walki wraz z momentem ataku:

Dave Meltzer wypowiedział się odnośnie stroryline’u z kontuzją Strowmana na ostatnim RAW. Zdaniem dziennikarza Braun naprawdę ma problemy z łokciem i w najbliższym czasie czeka go drobna operacja, dlatego WWE postanowiło na jakiś czas wycofać postać A Monster Among Mena z TV. Dave dodatkowo stwierdził, że status pojedynku Brauna z Corbinem na TLC zależy od stopnia urazu z jakim od dawna walczy Strowman, jednak oficjele WWE wierzą, że zawodnik będzie w pełni sprawny na Royal Rumble 2019, gdzie ma zmierzyć się z Brockiem Lesnarem.

Braun Strowman doznał urazu łokcia podczas steel cage matchu z Big Showem, który odbył się na RAW 7 września 2017 roku. Big Show niefortunnie wylądował na łokciu Brauna przy wykonaniu Elbow dropu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552