ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne pojedynki dodane do karty SummerSlam 2019, Kiedy pierwsze informacje odnośnie gry WWE 2K20?

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego SmackDown Live.

W czasie trwania ostatniego epizodu błękitnej tygodniówki, poznaliśmy kolejne pojedynki na galę SummerSlam 2019. Pierwszym z nich jest starcie Dolpha Zigglera z The Mizem. Drugim ogłoszonym pojedynkiem jest walka Charlotte Flair z Trish Stratus, a ostatnim ujawnionym pojedynkiem jest walka pomiędzy Samim Zaynem a Aleisterem Blackiem. Poniżej przedstawiamy aktualną kartę gali:

1. WWE Universal Championship match:
Brock Lesnar (c) vs. Seth Rollins

2. WWE Championship match:
Kofi Kingston (c) vs. Randy Orton

3. RAW Women’s Championship match:
Becky Lynch (c) vs. Natalya

4. SmackDown Women’s Championship match:
Bayley (c) vs. Ember Moon

5. WWE United States Championship match:
AJ Styles (c) vs. Ricochet

6. Shane McMahon vs. Kevin Owens
Jeżeli Owens przegra to zostaje zwolniony

7. Bray Wyatt vs. Finn Balor

8. Dolph Ziggler vs. The Miz

9. Charlotte Flair vs. Trish Stratus

10. Sami Zayn vs. Aleister Black

 


– Będąc przy temacie pojedynku Zigglera z The Mizem na SummerSlam 2019, zdaniem Dave’a Meltzera to starcie nie odbędzie się na największej gali lata. Wrestlingowy dziennikarz jest przekonany, że ogłoszona walka jest tylko odwróceniem uwagi od tego co naprawdę zobaczymy na SummerSlam przy udziale Zigglera. Zresztą sami kilka dni temu informowaliśmy Was tutaj o możliwym pojedynku Dolpha Zigglera z Goldbergiem na największej gali lata.


– Pierwsze informacje odnośnie najnowszej odsłony gry o tematyce wrestlingu od 2K – WWE 2K20, poznamy w najbliższy poniedziałek 5 sierpnia. Wtedy zostaną ujawnione pierwsze materiały z gry oraz okładka.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552