ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne plotki na temat powrotu Edge’a do ringu

– Temat powrotu Edge’a do ringu WWE żyje i ma się dobrze.

PWInsider twierdzi, że Hall of Famer podpisał nowy kontrakt z federacją i nie jest to umowa typowa dla legend – zapewniająca sporadyczne występy, ograniczające się do wygłoszenia promo. Tym razem porozumienie ma gwarantować powrót „Rated-R Superstara” to kwadratowego pierścienia. Oto słowa Mike Johnsona z podcastu PWInsider:

Powiedziano nam, że Edge podpisał nowy kontrakt. Powiedziano nam, że finansowo zanotowano znaczną zwyżkę, więc musisz pomyśleć, że to nie tylko umowa legendy, która się pojawia i wygłasza promo. Więc myślę, że wokół Edge’a jest więcej dymu, niż wokół Paige, gdy to nagrywamy.


[ZOBACZ TAKŻE: PAIGE ZAWALCZY W KOBIECYM ROYAL RUMBLE MATCHU?!]


O powrocie Edge’a mówi się, odkąd podczas kick-offu SummerSlam w sierpniu 2019, wykonał Spear na Eliasie. Zdaniem wielu do Speara by nie doszło, gdyby Edge nie był w pełni dopuszczony do walki przez lekarzy WWE. Z pewnością do czasu Royal Rumble pojawią się kolejne doniesienia w tej sprawie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552