ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne ogłoszone pojedynki na Fastlane 2019, Heel turn na RAW? Oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego RAW.

Do karty niedzielnego PPV zostały dodane dwa nowe pojedynki. Pierwszy to The Shield vs. Baron Corbin, Drew McIntyre & Bobby Lashley. Walka została ogłoszona po tym, jak na RAW Roman Reigns i Seth Rollins zostali zaatakowani przez trójkę heelów. Wtedy z odsieczą przybył Ambrose pomagając swoim towarzyszom.

Do karty Fastlane 2019 został również dodany pojedynek Becky Lynch z Charlotte Flair. Początkowo miał to być pojedynek o zwakowany pas kobiet RAW, jednakże na Czerwonej Tygodniówce pojawiła się Ronda Rousey, która odebrała swój tytuł mistrzowski. Stephanie McMahon nie zmieniła zdania o walce Lynch vs. Flair na Fastlane. Żona Huntera oznajmiła, że jeżeli w niedzielę Becky wygra to zostanie dodana do pojedynku o pas kobiet RAW na WM35. Natomiast jeżeli przegra to zostanie „skończona”. Później Ronda zaatakowała Becky Lynch. Wiele wskazuje na to, że Ronda przeszła Heel turn, szczególnie biorąc pod uwagę jej zachowanie skierowane do fanów.

Poniżej aktualna karta gali Fastlane 2019:

1. WWE Championship match:
Kevin Owens vs. Daniel Bryan (c)

2. SD Tag Team Championship match:
Shane McMahon & The Miz vs. The Usos (c)

3. WWE Women’s Tag Team Titles Match:
Nia Jax & Tamina vs. Sasha Banks & Bayley (c)

4. SmackDown Women’s Title Match:
Mandy Rose vs. Asuka

5. The Shield vs. Baron Corbin, Drew McIntyre & Bobby Lashley

6. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Jeżeli Becky wygra to zostanie dodana do pojedynku Ronda Rousey vs. Charlotte Flair na WM 35, jeżeli przegra to zostanie „skończona”.

Pre-Show gali wystartuje w tę niedzielę o 23:00, natomiast główna gala rozpocznie się w poniedziałek o północy. Zapraszamy do naszej zakładki live.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783