ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne miasto-gospodarz XFL ujawnione?, WWE zamknie brytyjskie federacje, Tribute to The Troops

– Jak wiadomo WWE zawarło kilka współprac z brytyjskimi federacjami.

Pojawiły się informacje, że federacja ze Stamford może wykupić między innymi Progress Wrestling czy ICW. Ma to dotyczyć w sytuacji, gdyby projekt NXT UK okazałby się porażką biznesową dla WWE. Wcześniej już podpisane zostały z kilkoma zawodnikami z NXT UK kontrakty na wyłączność. Do pewnego momentu kontrakty te zawierały możliwość występów w federacjach zaprzyjaźnionych, jednak teraz zawodnicy ci będą mogli występować tylko i wyłącznie w programach WWE.

– Dwa dni temu nieoficjalnie do wiadomości zostało podane, że St.Louis będzie pierwszym miastem, które będzie gospodarzem zespołu XFL, ligi futbolu amerykańskiego, której właścicielem jest Vince McMahon. Kolejne plotki wyszły na jaw już dziś, bowiem po Twitterze zaczęły krążyć plotki, jakoby Seattle miałoby być kolejnym miastem gospodarzem. Oficjalne ogłoszenie dotyczące wszystkich ośmiu zespołów ma zostać wydane w środę 5 grudnia. Według oryginalnej koncepcji XFL ma zrzeszać zespoły z miast, które nie mają swoich drużyn w NFL.

– WWE zapowiedziało, że nagrania Tribute to the Troops odbędą się 4 grudnia w bazie wojskowej Fort Hood w Teksasie. Będzie to szesnasta edycja tej gali, która jest hołdem federacji dla żołnierzy. Fort Hood gościło już Tribute to the Troops w 2010 roku, gdzie m.in odbył się Six Man Tag Team Match pomiędzy Johnem Ceną, Randym Ortonem i Reyem Mysterio a Wade’em Barrettem, Alberto Del Rio i The Mizem. Program zostanie wyemitowany w USA Network 14 grudnia i będzie miał format 2-godzinnej gali.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552