ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne gwiazdy zapowiedziane na tysięczny odcinek SmackDown, Nowe przedsięwzięcie Kane’a, Zmiana Jeffa Hardy’ego po Hell In a Cell

– Tysięczny epizod SmackDown zbliża się wielkimi krokami. WWE zapowiedziało kolejne dwie gwiazdy, które wezmą udział w Niebieskiej Tygodniówce.

WWE ogłosiło, że 11-krotny mistrz świata – Edge będzie obecny nie tylko w historycznym momencie SmackDown, ale będzie gospodarzem własnego segmentu. Edge powraca, aby zorganizować specjalną edycję swojego talk show „The Cutting Edge”. Oprócz WWE Hall of Famera – Edge’a udział we wtorkowym WWE Smackdown 1000 weźmie Michelle McCool, jak potwierdził PWInsider.com. Nie wiadomo jednak w jakiej roli pojawi się żona The Undertakera.

– Weterani WWE – Kane (Glenn Jacobs) i dr Tom Prichard ogłosili niedawno, że otwierają nową szkołę pro wrestlingu z promocją Bandit Wrestling w Knoxville w stanie Tennessee. Szkoła będzie nosiła nazwę „The Jacobs-Prichard Wrestling Academy”. Panowie pojawią się na wydarzeniu na żywo w Bandit w niedzielę, 21 października w Knoxville Sports, aby oficjalnie zapowiedzieć otwarcie szkoły. Na facebookowym profilu Bandit Wrestling znajduje się wideo przedstawiające Pricharda zapowiadającego to przedsięwzięcie.

– Jeff Hardy pokonał Samoę Joe podczas ostatniego SmackDown, tym samym kwalifikując się do turnieju WWE World Cup, który odbędzie się na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej 2 listopada. Poniżej znajduje się filmik, gdzie Mike Rome pyta Hardy’ego, czy pojedynek z Randym Ortonem na Hell In a Cell zmienił coś w jego życiu.

Wiesz co? Kiedy mówią, że Hell In a Cell zmienia ludzi – to mówią prawdę, a ja jestem tego najlepszym przykładem. W walce z Joe działo się ze mną coś dziwnego, coś co nigdy mi się wcześniej nie zdarzyło. Widziałem, że z nim dzieje się coś niedobrego, wykorzystałem okazję, aby go pokonać, co najlepsze uważam, że postąpiłem słusznie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778