ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejne gwiazdy na dzisiejszym PPV, Roman Reigns na TLC 2014? Oraz więcej

RandyOrton_crop_north
– Jak donosi portal WrestlingNews.co kolejna gwiazda WWE ma pojawić się dzisiaj na Survivor Series. Randy Orton, bo mowa o nim, opuścił wczoraj Alburquerque, miasto leżące w stanie Nowy Meksyk i udał się do St. Luis gdzie odbędzie się dzisiejsze PPV. Orton w Alburquerque był od 11 Listopada na planie filmowym do The Condemned 2. Jednak nie jest to jedyna niespodzianka, otóż do St. Luis przybył również Roman Reigns. Obecnie nie są znane plany co do Reignsa, lecz możliwe, że pojawi się na PPV.

– Będąc przy osobie Romana Reignsa, to pojawiły się plotki, że zawodnik jest reklamowany w lokalnych mediach na grudniowe PPV TLC 2014 . Co ciekawe, Roman ma pracować na live eventach od przyszłego tygodnia, więc możliwe, że zobaczymy zawodnika na gali TLC.

– Goldust na twitterze poinformował fanów, że na dzisiejszej gali pojawi się w zupełnie nowej, wyjątkowo specjalnej charakteryzacji.

– Dzisiaj 38 lat kończy była zawodniczka WWE oraz WCW Kristina „Kimona” Laum. Natomiast 40 lat kończy Juventud Guerrera. Redakcja życzy im wszystkiego najlepszego 🙂

– Na koniec Grupmy Cat przewiduje dzisiejszych zwycięzców Survivor Series matchu pomiędzy Drużyną Johna Ceny a drużyną The Authority: