ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejna zmiana nickname’u Viking Raiders, Wyniki Worlds Collide, Odejście Luke’a Harpera

– Dzisiejszej nocy miał miejsce kolejny epizod Worlds Collide – walk, które zostały nagrane podczas WrestleMania Axxess. Tym razem w akcji były kobiety. Poniżej wyniki:

1. Normal Match
Candice LeRae (NXT)
pokonała Kay Lee Ray (NXT UK)

2. Normal Match
Piper Niven (NXT UK) pokonała Zelinę Vegę (SmackDown Live)

3. Normal Match
Sonya Deville (SmackDown Live) pokonała Io Shirai (NXT)

4. WWE NXT UK Women’s Championship Triple Threat Match
Toni Storm (C) (NXT UK) pokonała Biancę Belair (NXT) i Nikki Cross i obroniła tytuł

– Prawdopodobnie doszło do kolejnej zmiany nazwy mistrzów NXT Tag Team. Ivar i Erik znani w tym momencie jako The Viking Raiders prawdopodobnie po raz kolejny będą mieli zmienioną nazwę zespołu. W ankiecie, która został rozesłana do fanów WWE z pytaniem, który transfer podczas WWE Superstar Shake-Up był najlepszy, Ivar i Erik zostali wymienieni jako The Viking Warriors. Nie jest tajemnicą, że fanem nazwy War Raiders nie był Vince McMahon i w pewnym momencie panowie mieli się nazywać The Berzerkers.

– Wygląda na to, że Luke Harper nie opuści WWE. Jak donosi The Wrestling Observer Newsletter, federacja zamroziła kontrakt Harpera na czas jego kontuzji, która miała miejsce w końcówce ubiegłego roku i zawodnik będzie musiał odpracować ten czas. WWE boi się, że były członek Wyatt Family będzie chciał zostać zawodnikiem AEW, gdzie wiceprezesem od biznesu jest jego przyjaciel Chris Harrington. Jeżeli tak się rzeczywiście stanie, to Harper będzie mógł opuścić federację wiosną przyszłego roku w okolicach WrestleManii 36. Były SmackDown Tag Team Champion po powrocie z kontuzji stoczył dwa telewizyjne pojedynki. Zawalczył z Dominikiem Diajkovicem podczas Worlds Collide oraz wystąpił w Andre The Giant Memorial Battle Royalu na WrestleManii 35.

– Wszyscy mistrzowie WWE w historii tej organizacji:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778