ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejna walka zapowiedziana na Extreme Rules, Kingston o rozpadzie The New Day

– WWE za pomocą mediów społecznościowych ogłosiło kolejną walkę na gali Extreme Rules. Będzie to już dwunasta walka tej nocy, a wezmą w niej udział zawodnicy ze SmackDown Live – Andrade Cien Almas i Sin Cara. Od dłuższego czasu pomiędzy tą dwójką trwa rywalizacja, a tydzień temu Almas pokonał swojego byłego przyjaciela. Pierwsza walka tej dwójki miała odbyć się już kilka tygodni temu, jednak Sin Cara doznał urazu, przez co WWE było zmuszone do przedłużenia tego feudu.


– Kofi Kingston wziął udział w wywiadzie zorganizowanym przez SI.com. Został on zapytany o rozpad The New Day:

Każdy z nas chce zostać solowym mistrzem. To nasz cel od samego początku. Teraz wielu ludzi uważa, że jeśli chcemy to zrobić to musimy się rozpaść. Mówią nam „Wiecie, musicie obrać oddzielne drogi”. Według mnie to najgłupsza rzecz na całym świecie. Dlaczego mielibyśmy się kiedykolwiek rozpaść? Jesteśmy silniejsi jako trzech niż jako jeden. Nie ma powodu, dla którego mielibyśmy się rozpaść.

Kofi wspomniał również o Freebird Rule:

Zawsze mówimy o posiadaniu Freebird Rule, lub teraz New Day Rule w kontekście bycia solowymi mistrzami czy posiadaczami walizki Money in The Bank. To byłoby niesamowite. Dodajemy kolejny element do tego jak mógłby wyglądać reign mistrzowski. Wszyscy mieliśmy solowe kariery i nie da się stwierdzić czy po rozpadzie poszlibyśmy wyżej czy niżej. Nigdy tego nie wiesz. Ale czujemy, że mamy coś specjalnego pomiędzy naszą trójką i nie ma potrzeby by wracać do przeszłości.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778