ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejna walka dodana do karty Survivor Series, powrót podczas NXT live eventu, Siostry Bella na gali MTV EMA 2014 oraz więcej

JS50543583
– Sheamus odbył sobie małą wycieczkę po Liverpoolu, gdzie dzisiaj będzie nagrywany taping na dzisiejsze RAW. Podczas wycieczki pojawił się na stadionie klubu FC Liverpool przy okazji spotykając się z fanem.

– WWE potwierdziło następną walkę na Survivor Series. AJ Lee będzie broniła tytułu Div przeciwko Nikki Belli. Tak na razie prezentuje się karta na najbliższe PPV:

1. Survivor Series match: Team Cena (John Cena, Dolph Ziggler oraz trzech innych zawodników, których poznamy niebawem) vs Team The Authority (Seth Rollins, Kane oraz trzech innych zawodników, których również niebawem poznamy.)
2. Divas title match: AJ Lee (c) vs Nikki Bella
3. Dean Ambrose vs Bray Waytt

– Salomon Crowe powrócił do ringu podczas sobotniego NXT live eventu, który odbył się w Daytona Beach. Crowe walczył przeciwko Enzo Amore z którym wygrał pojedynek.

Na tym samym live evencie pojawił się Finn Balor, który w czasie main eventu gali pomógł Hideo Itami podczas ataku The Ascension.

– Na wczorajszej gali MTV Europe Music Awards pojawiły się siostry Bella, które wręczyły nagrodę dla Najlepszej Wokalistki roku 2014, którą została debiutująca na tej imprezie Ariana Grande. Poniżej wpis z twittera od sióstr dotyczący imprezy na której były:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552