ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kogo ominie WWE Super ShowDown, Co dalej z karierą Jona Moxleya? oraz więcej!

– Jak się okazuje, w tym roku również zabraknie gwiazd WWE podczas show w Arabii Saudyjskiej.

Rok temu podczas WWE Crown Jewel zabrakło Daniela Bryana oraz Samiego Zayna. Wszystko wskazuje na to że w tym roku również nie zobaczymy Bryana na Bliskim Wschodzie, z tego samego powodu co rok temu. Bryan zdecydował nie pojawić się w tym roku w Azji z powodu podejścia Arabii Saudyjskiej do homoseksualizmu. Jak się okazuje, dołączy do niego w tym roku Kevin Owens, który również odmówił udziału w gali, jednak powód nie jest jak na razie znany.

– Ku końcowi zbliża się zakaz występów dla Jona Moxleya, czyli Deana Ambrose’a. Jak podają zachodnie media, istnieje bardzo duża szansa, że pojawi się on na AEW Double or Nothing jako przeciwnik dla Hangmana Page’a, który miał się początkowo zmierzyć z PACiem. Innymi opcjami są Joey Ryan lub nawet CM Punk. Pozostając przy Double or Nothing, na show został zapowiedziany Shawn Spears, znany publiczności WWE jako Tye Dillinger.

– Pracownicy WWE są zachwyceni nowym gimmickiem Braya Wyatta. Bardzo podoba im się Firefly House oraz uważają, że Wyatt jest niedocenianym talentem, który w ciągu kilku lat nie miał swojej zasłużonej wygranej nie ze swojej winy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556