ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kogo Finn Balor widziałby w swojej frakcji? Harper i Rowan rezygnują z nowego gimmicku?

– Finn Balor odpowiedział na kilka pytań podczas Ringside Fest 2017. Został zapytany między innymi o jego pojedynek z AJ Stylesem na TLC oraz o wymarzony skład jego potencjalnej stajni w WWE:

To było fajne. AJ i ja trochę unikaliśmy siebie przez naszą całą karierę. AJ to ktoś od kogo czerpałem inspirację i bardzo podziwiałem jego pracę przez bardzo długi czas, ale z wielu powodów zawsze znajdowaliśmy się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. To był tak naprawdę pierwszy raz kiedy mogliśmy się ze sobą zmierzyć w odpowiedni sposób i ta walka, była ona bardzo fajnym doświadczeniem dla mnie. Czuć tę energię tej nocy w tym budynku było czymś… to był bardzo fajny moment którego byłem częścią. AJ jest fenomenalny i doświadczyłem tego z pierwszej ręki, mam też nadzieję, że będziemy mieli jeszcze szansę ze sobą zawalczyć.

Od dłuższego czasu o tym myślę. Oczywiście byłby to ktoś kto jest moją prawą ręką przez całą karierę… Karl Anderson, bez którego tak naprawdę nie idę nigdzie. Więc na pewno chciałbym mieć Karla Andersona. Luke Gallows, prawdopodobnie najbardziej niedoceniany duży koleś w tej grze. Oto coś ciekawego: dodałbym The Authors of Pain. Kto wtedy mógłby ze mną zadrzeć? Mógłbym po prostu stać z przodu i mieć po jednej stronie Karla i Gallowsa, a po drugiej the Authors of Pain, to byłoby bardzo fajne.

– Zeszłej nocy podczas Live Eventu w Leeds Eric Rowan i Luke Harper wystąpili bez ich nowego stroju i gimmicku. Zamiast młotów i muzyki rodem z gier RPG wyszli w swoich klasycznych ubraniach przy muzyce Luke’a Harpera, który zgarniał niesamowite reakcje od publiczności.