ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kobieta Mistrzem Impact Wrestling, wrestler WWE opuszcza social media, Bray Wyatt chce pomóc Mattowi Hardy’emu

– Main Eventem PPV Impact Wrestling był Intergender match, w którym zwyciężyła kobieta. Mowa o Tessie Blanchard, która na Hard To Kill pokonała Samiego Callihana, zdobywając główny tytuł mistrzowski federacji. Blanchard w 2016 zaliczyła 3 porażki w NXT, a w 2017 odpadła w pierwszej rundzie Mae Young Classic, po porażce z Kairi Sane.


– Scott Dawson ogłosił tymczasowe rozstanie się z Twitterem. Może mieć to związek z możliwym odejściem Revival z WWE, gdyż, według źródeł, kontrakty Dasha i Scotta wygasają w kwietniu.

Ludzie, czas odejść na jakiś czas, aż wszystko się wyjaśni. Do zobaczenia wkrótce.

Wielu znajomych i fanów pyta mnie o to. Powinienem wyjaśnić – robię sobie przerwę od social mediów. Przepraszam za tego niejasnego tweeta, ale doceniam wsparcie od KAŻDEGO. Wszystko co robię, robię dla mojej rodziny. Chcę dla nich jak najlepiej. Są moim nr 1. Dziękuję.


– W piątek pisaliśmy, że odejście Matta Hardy’ego z WWE zbliża się wielkimi krokami. [MATT HARDY ODEJDZIE Z WWE W CIĄGU DWÓCH MIESIĘCY]

Bray Wyatt wybrał się na Twittera i wypowiedział się w tej sprawie, jednocześnie zawierając ukryte przesłanie z dużych liter:

drogi matt’cie, nie mógłbym cię skrzywdzić  (duże L, E i T)

mógłbym cię uzdrowić, tak jak ty uzdrowiłeś mnie

kiedy świat mnie odrzucił, ty byłeś jedyną osobą, która pomogła mi się podnieść (duże M oraz E)

i nigdy o tym nie zapomnę…… (i na koniec duże I, N)