ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kobiece Royal Rumble w 2018, Kurt Angle potwierdza uraz!

– The UK Sun podaje, że WWE planuje ogłosić pierwszy w historii kobiecy Royal Rumble Match już w 2018 roku. SunSport wspomina, że dodanie kilku kobiet do rosteru spowodowane było właśnie podbudową do zbliżającego się Royal Rumble, które odbędzie się 28 stycznia w Wells Fargo Center w Filadelfii. Informacje te potwierdzają wcześniejsze doniesienia Wrestling Observer Newsletter, gdzie również pojawiły się spekulacje dotyczące kobiecego Royal Rumble. Na dzień dzisiejszy całe wydarzenie wydaje się być już potwierdzone, jednak szczegóły trzymane są wciąż w ukryciu, a liczba uczestników ma być nieco mniejsza niż w oryginalnym Royal Rumble.

– Kurt Angle potwierdził spekulacje dotyczące tego, że już podczas Survivor Series był on kontuzjowany. Na jego nodze widać było wielki bandaż. Początkowo twierdzono, że uraz spowodowany był live eventami w których złoty medalista olimpijski musiał brać udział. Kurt Angle podczas dzisiejszego Q&A napisał, że chodziło o coś zupełnie innego:

Z nogą jest w porządku. Zerwałem mięsień robiąc sprinty 2 dni przed PPV. Jest z nią wszystko w porządku. Czuję się dobrze i będę gotów w 100% w przeciągu tygodnia.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743