ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kłótnia Vince’a i Brocka Lesnara! Czy Universal Champion odejdzie z WWE? Dlaczego wygrał na WM?

– Wczoraj pisaliśmy, że Brock Lesnar przedłużył kontrakt z WWE i zawalczy z Romanem Reignsem na Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej. Okazuje się jednak, że nowa umowa ma obowiązywać tylko do eventu na Bliskim Wchodzie. Nie są to pewne informacje, jednak wszystko wskazuje na zmianę mistrza podczas tego show. Dlaczego więc Roman nie zdobył Mistrzostwa Universal już na WrestleManii 34?

Najprawdopodobniej taki był zamiar, ale Vince McMahon zmienił zdanie po podpisaniu przez Lesnara kontraktu. Prezes nie chciał też, by fani wybuczeli Reignsa, tak jak rok temu po jego wygranej z The Undertakerem. Zmiana Championa została przesunięta na Greatest Royal Rumble, podczas którego reakcja na „The Big Doga” powinna być zupełnie inna niż w Stanach Zjednoczonych.

– Po zakończeniu WrestleManii między Vince’em a Brockiem doszło do kłótni. Prezes WWE był niezadowolony z mocnego krwawienia, które Lesnar spowodował u Romana oraz ze spotu ze stołem komentatorskim. Podobno klient Paula Heymana w nerwach rzucił pasem mistrzowskim o ścianę.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552