ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy zobaczymy Jona Moxley’a w akcji? Powrót Daniela Bryana, Kiedy odbędzie się następne WWE NXT TakeOver?

– Według The Wrestling Observer Newsletter – Dean Ambrose pojawi się na scenie niezależnej już w czerwcu.

Oczywiście, jak już wspominaliśmy, zawodnik powróci jako Jon Moxley. Ambrose wydał swoje pierwsze promo jako Moxley na początku tego tygodnia, zaledwie kilka minut po oficjalnym wygaśnięciu kontraktu z federacją WWE. Mężczyzna podobno ma kontakt z szeregiem różnych promocji, które zostaną ogłoszone wkrótce. Nie ma jeszcze informacji na temat tego, ile czasu Ambrose spędzi na scenie niezależnej, ale warunki wydają się być dla niego bardzo korzystne, ponieważ, jak zauważyło Wrestling Observer, zawodnik będzie zarabiał kilka tysięcy dolarów za mecz i będzie miał możliwość swobodnego dysponowania czasem.

 

– Jak twierdzi Dave Meltzer z ‚The Wrestling Observer Newsletter’ – Daniel Bryan został dopuszczony do powrotu do WWE i wkrótce zostanie ponownie dodany do fabuły, być może już w przyszłym tygodniu. Bryan prawie od miesiąca nie pojawił się na żadnym live evencie ani w nagraniach telewizyjnych od czasu, gdy doznał urazu na WrestleManii 35. Obrażenia Bryana były pilnie strzeżone. Nadal nie wiadomo dokładnie, na czym polegał jego uraz. Pierwotne plany zakładały zmagania Bryana z mistrzem WWE – Kofim Kingstonem, które w ostateczności miały doprowadzić do walki na gali Money in the Bank (19 października). Jednak kontuzja pokrzyżowała plany i Kingston zmierzy się z Kevinem Owensem, który w zeszłym tygodniu zaatakował mistrza WWE. Pomysł z Owensem powstał zaraz po tym, jak okazało się, że Bryan został kontuzjowany. W Wrestling Observer zauważono, że jeśli Bryan dostałby zielone światło od lekarzy kilka tygodni temu, Owens wcale nie przeszedłby heel turnu. WWE reklamuje Bryana na najbliższy live event SmackDown, który odbędzie się w poniedziałek na Corbin Arena w Corbin, w Kentucky, a także na wtorkowe SmackDown w Louisville.

 

– Kolejne wydarzenie WWE NXT TakeOver zostało ogłoszone na sobotę, 1 czerwca. Powyżej znajduje się filmik, w którym Cathy Kelley ogłasza galę. Wcześniej sądzono, że to wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę, 8 czerwca w San Jose w Kalifornii, ale wydarzenie zostało przesunięte o tydzień z powodu powrotu WWE do Arabii Saudyjskiej w piątek 7 czerwca. WWE poinformowało, że Triple H ogłosi wszystkie szczegóły dotyczące TakeOver, w tym lokalizację, w najbliższy poniedziałek na swoich stronach mediów społecznościowych.