ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy wróci Lesnar? Nowe talenty w WWE i więcej

35_performance_07112013ca_1212

– Według portalu F4WOnline.com Brock Lesnar może powrócić dopiero 8 Grudnia na RAW, gdzie odbędzie się kolejna edycja Slammy Awards. Jak zakłada plan, Lesnar miałby wrócić i przygotowywać się do obrony tytułu na Royal Rumble. Prawdopodobnym przeciwnikiem Lesnara miałby zostać Cena, z tego można wnioskować, że to on wygra 1 Contender Match na Hell in a Cell z Ortonem.

– WWE podpisało kontrakt rozwojowy z dwiema Divami, które przeszły obóz try-out w czerwcu tego roku. Obecnie Zahra Schreiber i Gionna Daddio trenują już w Performance Center. Oprócz Div, osobami, które zakontraktowało WWE są Sunny Dhinsa, Dustin Mueller oraz Josh Woods.

Poniżej zdjęcie całej piątki. Od lewej Sunny Dhinsa, Zahra Schreiber, Dustin Mueller, Gionna Daddio oraz Josh Woods.
http://instagram.com/p/uhNflUMi_y/?utm_source=partner&utm_medium=embed&utm_campaign=photo&modal=true

– Jak donosi F4WOnline.com WWE planuje zastąpić PPV Elimination Chamber galą o nazwie WWE Fast Lane lub WWE Fast Track. Dave Meltzer potwierdził tę informację, dodając, że gala zostanie nazwana WWE Fast Lane a Elimination Chamber match odbędzie się jeszcze w 2015 roku, ale nie będzie to w Lutym.
PPV Elimination Chamber zostało stworzone w 2010 roku. Pierwszy raz ten event miał miejsce 21 Lutego 2010 roku zastępując galę No Way Out.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556