ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy wróci Bryan? Kolejne RAW z udziałem Lesnara oraz inne

brock
– Daniel Bryan udzielił ostatnio wywiadu dla Comcast Sports Net Bay Area. Podczas tego wywiadu zawodnik po raz kolejny potwierdził, że nie wie kiedy będzie mógł wrócić do ringu, jednakże ma nadzieję, że wróci w Styczniu, tak, że mógłby zawalczyć na WrestleManii 31. Co ciekawe, podczas tego wywiadu, Bryan stwierdził, że nie wie czy potrzebuje drugiej operacji łokcia i jest ona teraz tylko rozważana. Oczywiście ta informacja jest sprzeczna z tym co powiedział Big Show podczas tapingu SmackDown w zeszłym miesiącu, twierdząc, że Daniel Bryan potrzebuje jeszcze jednej operacji łokcia.

– Brock Lesnar jest awizowany na RAW 12 Stycznia 2015 roku w Nowym Orleanie w stanie Luizjana. WWE World Heavyweight Champion póki co jest awizowany na następujące RAW:
* 8 Grudnia 2014 w Greenville.
* 29 Grudnia 2014 w Waszyngtonie.
* 12 Stycznia 2015 w Nowym Orleanie.
* 19 Stycznia 2015 w Dallas.

– Dokładnie 18 lat temu miało miejsce Survivor Series 1996. Natomiast 12 lat wstecz odbyło się Survivor Series 2002 na którym po raz pierwszy w historii pojawił się Elimination Chamber match. 17 Listopada 1998 roku na RAW Duane Gill pokonał Christiana i został nowym WWF Light Heavyweight Championem.

– Były bokser, Marvin Hagler był obecny na zapleczu podczas live eventu WWE w Mediolanie. Były mistrz świata w wadze średniej uciął sobie rozmowę z Markiem Henrym:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556