Warning: mysqli_real_connect(): (HY000/2002): Connection timed out in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1633 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1665 Kiedy skończy się trasa WWE po Europie?, Uzupełnienie do segmentu z ostatniego RAW, Renee Young niezadowolona z main eventu Full Gear! – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy skończy się trasa WWE po Europie?, Uzupełnienie do segmentu z ostatniego RAW, Renee Young niezadowolona z main eventu Full Gear!

– Jak donosi PWInsider, jeden z segmentów z najbliższego RAW zostanie nieco zmodyfikowany.

Przypomnijmy, że w trakcie tapingów poniedziałkowego RAW Lana ogłosiła, że odeszła od Ruseva, bo jest w ciąży, a on jest ojcem jej dziecka. Po tym ogłoszeniu do ringu wszedł Rusev i przyznał, że jest uzależniony od seksu, co spowodowało przybycie do ringu Lashley’a i atak na Bułgarze. Reakcja publiki zgromadzonej w hali w angielskim Manchesterze (było bardzo dużo buczenia) prawdopodobnie dała oficjelom WWE do myślenia i na zapleczu miał zostać nagrany segment, w którym Lana wyjaśniła, że jej ogłoszenie było tylko podstępem do ataku Lashley’a na Rusevie, a ona tak naprawdę nie jest w ciąży i ma się dobrze. Warto dodać, że segment ten nie został pokazany publiczności, która obserwowała na żywo tapingi.

ZOBACZ TEŻ – Wyniki tapingów SmackDown i RAW

– Po nagraniach RAW i SmackDown rostery WWE ruszyły w dalszą trasę po Europie. Wczoraj odbyły się live eventy: RAW w Leeds i SmackDown w Minehead. Dzisiaj z kolei Czerwona Tygodniówka prezentuje się w szkockim Aberdeen. Z kolei Niebiescy w stolicy Irlandii – Dublinie. Pozostałe live eventy:

  • 11 listopada – Wiedeń (Austria) (SmackDown) i Glasgow (Szkocja) (RAW)
  • 12 listopada – Amsterdam (Holandia) (RAW) i  Lille (Francja) (SmackDown)
  • 13 listopada – Zurych (Szwajcaria) (SmackDown) i Erfurt (Niemcy) (RAW)
  • 14 listopada – Manneheim (Niemcy) (RAW). Wrestlerzy SmackDown wrócą już do USA ze względu na piątkowe nagrania niebieskiej tygodniówki.
  • 15 listopada – Regensburg (Niemcy) (RAW)
  • 16 listopada – Dusseldorf (Niemcy) (RAW)

 

– Renee Young na swoim Twitterze wyraziła głębokie niezadowolenie z tego, jak przebiegła walka jej męża Jona Moxleya z Kennym Omegą podczas AEW Full Gear. Przypomnijmy, że w Unsanctioned Matchu, którzy panowie stoczyli dzisiejszej nocy, było bardzo wiele brutalności, która znana jest chociażby z CZW. Do najniebezpieczniejszych należy zaliczyć Spinebuster na kawałki szkła w wykonaniu Omegi, Superplexa na konstrukcję pokrytą drutem kolczastym od Moxa, akcje obu panów z kijem baseballowym i miotłą owiniętymi drutem kolczastym oraz samą końcówkę, która miała miejsce na gołym drewnie, ponieważ Moxley zerwał całe zabezpieczenie ringu. Poniżej kilka z tych akcji oraz reakcje Renee:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552