ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy Reigns straci pas? Angle o powrocie Bryana do ringu, Jak szatnia zareagowała na push Strowmana?

– Przed tygodniem Roman Reigns zdobył Tytuł Interkontynentalny pokonując The Miza w walce wieczoru Monday Night Raw. Jak się okazuje, jego title run nie zapowiada się na zbyt długi. W planach na WrestleManię 34 cały czas widnieje walka Romana Reignsa z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo Universal. Oznacza to, że Roman straci pas do tego czasu. Kolejnym PPV w którym wystąpią gwiazdy z RAW jest Royal Rumble i prawdopodobnie podczas tej gali lub jeszcze przed nią poznamy nowego mistrza Interkontynentalnego. Bardzo prawdopodobne jest to, że podczas dzisiejszego RAW rozpoczął się długi feud pomiędzy Romanem i Joe podczas którego Reigns straci swój tytuł.

– Podczas Q&A na evencie iPlay America, Kurt Angle skomentował możliwy powrót Daniela Bryana do ringu:

Czy istnieje możliwość, że jeszcze kiedyś zawalczy? Możliwe, mam taką nadzieję. Przykro mi z tego powodu jak osobiście odebrał mój powrót do ringu WWE. Nie był wściekły czy zdenerwowany, po prostu nie potrafił zrozumieć jak dali mi zielone światło na powrót, a jemu nie, jednak to są dwie zupełnie różne rzeczy.

– Podczas wywiadu z Pro Wrestling Illustrated, Braun Strowman opowiedział o reakcji szatni WWE na jego wielki push:

Cóż, było trochę złości. Mogę to powiedzieć. Ale to świetne miejsce. To wielka firma dla której pracuję. Udało mi się to przez to jak ciężko pracuję, narażam swoje ciało na niebezpieczeństwo i robię wszystko, aby się poprawić – słucham, oglądam inne walki, całe gale. Na początku problem miały osoby, które pracowały latami tylko po to żeby się tu znaleźć. Ale to nie tak, że znalazłem się tu przypadkowo. Podróżowałem po całym świecie startując w zawodach dla strongmanów, co bardzo mi pomogło. WWE dostrzegło mnie na mistrzostwach. Porozmawialiśmy i wymieniliśmy się informacjami. Znalazłem się tu i wywalczyłem miejsce w programie rozwojowym w Performance Center, gdzie pracowałem niezwykle ciężko. Dostałem w końcu przepustkę do głównego rosteru i kontynuowałem ciężką pracę po to, by znaleźć się tu gdzie teraz jestem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743