ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy powrót Big Cassa? Tye Dillinger o potencjalnym heel turnie, The Rock na RAW? i więcej!

– W ostatnim wywiadzie dla Sam Roberts Wrestling Podcast Big Cass wypowiadał się na temat swojej rehabilitacji i powrotu.

Zawodnik powiedział, że jest na dobrej drodze do powrotu do ringu na krótko po WrestleManii 34. Wtedy właśnie minie planowany okres dochodzenia przez niego do zdrowia, wynoszący 9 miesięcy. Ostatni raz Cassa widzieliśmy w walce z Enzo Amore na RAW po SummerSlam, w trakcie której doznał poważnej kontuzji kolana. Na największej gali lata wygrał z Big Showem. Całego wywiadu możecie posłuchać tutaj.

– Chodzą plotki, że w najbliższym czasie miałoby dojść do podwójnego turnu w rosterze SmackDown Live – Rusev stałby się face’em, a Tye Dillinger heelem. „The Perfect 10” wypowiedział się na ten temat na Twitterze.

Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie dzieciaki. Bez względu na to, jak „poinformowanymi” zdają się być.

Takie odniesienie się do źródeł informacji i doniesień, którymi żyją fani, nie zaprzecza oczywiście, że są one nie prawdziwe. Tye może jedynie wprowadzać dodatkową niepewność, przy okazji zwiększając zainteresowanie swoją postacią.

– 22 stycznia 2018r. odbędzie się specjalny odcinek RAW z okazji 25-cio lecia tejże tygodniówki. Oficjalna strona WWE informuje, że na jubileuszowym epizodzie pojawią The Undertaker, Shawn Michaels i Kevin Nash, którzy nie będą jedynymi legendami powracającymi na ten wieczór do telewizji. Kolejną wielką osobistością może być The Rock! Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli wystąpią wymienione gwiazdy, jednak możemy już nastawiać się na niezapomniane widowisko.

– Od paru dni jest dość głośno o nadchodzącym SmackDown Live. Niebieska Tygodniówka zaserwuje nam bowiem dwie wielkie walki: The Usos vs Chad Gable & Shelton Benjamin o SmackDown Tag Team Championship oraz Jinder Mahal vs AJ Styles z tytułem WWE na szali. Na RAW zaś zapowiedziane zostało starcie Jasona Jordana z Eliasem w stypulacji Guitar-on-a-pole. W tym wariancie pojedynku będzie można zdobyć gitarę zawieszoną nad narożnikami ringu i użyć jej przeciw rywalowi. Jest to oczywiście pokłosie wydarzeń z ostatnich tygodni pomiędzy tą dwójką.

– Z powodu szansy AJ Stylesa na zdobycie WWE Championship już w ten wtorek, najpewniej nie odbędzie się jego walka z Rusevem (panowie mieli zawalczyć o dołączenie do Teamu SmackDown na Survivor Series). Mimo, że Bułgar nie został jeszcze dodany do drużyny i może zmierzyć się z kimś innym o miejsce na PPV, fakt iż nie zawalczy z „Phenomenal One’em” niezmiernie go ucieszył.

Jestem taki dobry. AJ Styles się poddał. Dawaj team SmackDown. RusevDay nadchodzi na Survivor Series.