ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy powróci Randy Orton? Była gwiazda na SmackDown i więcej!

Randy-Orton-WWE

– Na ten moment wiadomo jedynie, że WWE przewiduje powrót Ortona pod koniec kwietnia/na początku maja. Randy pojawi się na WrestleMania Axxess 3 kwietnia w Dallas. Zawodnik jest również zapowiedziany na Middle East Film & Comic Con w Dubaju od 7 do 9 kwietnia.

– Była gwiazda WWE Chris Nowinski pojawił się za kulisami SmackDown. Zawodnik odwiedzał dawnych przyjaciół. Chris opuścił federację ze względu na problemy zdrowotne.

1280px-Alberto_Del_Rio_April_2012

– Na najnowszym SmackDown pojawił się segment z League Of Nations i The New Day którzy promowali WrestleManię 32. Brakowało tam jedynie Alberto Del Rio. Jeszcze nie wiadomo co było powodem jego nieobecności.

– WWE pracuje nad nowym DVD dotyczącym pasa Hardcore. The History Of The Hardcore Championship: 24/7 zostanie wydane we wrześniu i zawarte będą w nim najlepsze walki o ten tytuł od 1998 do 2002 roku.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743