ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy powróci Finn Balor? Walka o Mistrzostwa Tag Team na SmackDown

– Pomimo tego, że Finn Balor walczył przez ostatnie dwa tygodnie na Live Eventach, nie jest zapowiedziany na dzisiejszy odcinek RAW. Wart uwagi jest fakt, że te 5 walk to były tag team matche, lecz ostatnia (w niedzielę) była już sam na sam z Jinderem Mahalem. Federacja uważa, iż jest on w stanie toczyć całe pojedynki o normalnej długości.

Jeśli chodzi o jego powrót do WWE TV, to pojawiły się spekulacje, że WWE chce wstrzymać tę sytuację przynajmniej do WrestleManii. Federacja nie widzi sensu powrotu Balora podczas trwającej aktualnie podbudowy Wrestlemanii, ponieważ nie ma planów na walkę tego zawodnika.

– Na Twitterze WWE pojawił się wpis informujący, że na następnym SmackDown Live American Alpha będzie bronić swoich mistrzostw Tag Team w starciu z The Usos.

Pojawiły się plotki, że ta walka może się odbyć w Pre-show WrestleManii. Bardzo możliwe, że WWE naprawdę szykuje walkę pomiędzy tymi tag-teamami.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552