ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy odbędzie się Backlash 2019? Zmiany na RAW

– Okazuje się, że WWE PPV – Backlash nie zostanie całkowicie odwołane.

Wydarzenie odbędzie się pod koniec czerwca. Wcześniej pojawiły się doniesienia o odwołaniu Backlash po tym, jak pierwotnie zaplanowano galę na 16 czerwca w San Diego, a później wyrzucono ją z kalendarza z powodu show, które ma odbyć się w Arabii Saudyjskiej 7 czerwca. Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio poinformował, że Backlash jest teraz zaplanowane na 23 czerwca w Tacoma w Waszyngtonie. Zmiana w Backlash została dokonana, ponieważ WWE nie chciało organizować dwóch PPV dwa weekendy z rzędu.

 

– Bryan Alvarez z F4Wonline.com poinformował, że scenariusz ostatniego odcinka WWE RAW nie został sfinalizowany aż do czterech minut przed rozpoczęciem tygodniówki. Nie jest tajemnicą, że zespół kreatywny WWE często edytuje swoje skrypty telewizyjne, przez co nie raz zmiany są wprowadzane o późnej porze, ale czy 4 minuty nie są już lekką przesadą?

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552