ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy Lesnar opuści WWE?

– Brock Lesnar jest mistrzem Universal od czasu zeszłorocznej WrestleManii. Jego reign z pasem przewyższa już panowanie CM Punka.

Istniały plotki, które mówiły, że na WrestleManii 34 przegra z Romanem Reignsem i odejdzie z federacji. Tak się jednak nie stało. Wedlug wielu serwisów, jak np. brytyjskiego Express, niemal pewna jest przegrana Lesnara podczas SummerSlam w pojedynku o pas Universal i opuszczenie federacji na rzecz UFC. Sam Dana White potwierdził, że wrestler wróci do największej federacji MMA świata. Jednak kiedy odejdzie Lesnar, co z Paulem Heymanem? Express również podaje informacje, że WWE nie ma aktualnie pomysłu dla menadżera mistrza Universal, co oznacza, że najpewniej opuści federację w tym samym czasie co Brock Lesnar.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778