ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kiedy Brock Lesnar będzie bronił Mistrzostwa Universal? Dlaczego FOX chce SmackDown w piątki zamiast wtorków?

– Coraz mniejszej liczbie widzów zaczyna podobać się fakt, że Brock Lesnar okazjonalnie broni swojego Mistrzostwa Universal.Przez to długość jego panowania jest zwyczajnie sztucznie przedłużana. Tematem ostatniego podcastu Bryana Alvareza był właśnie Lesnar i to, kiedy pojawi się w WWE TV.

Wygląda na to, że Brocka możemy nie zobaczyć nawet do późnego lata!

Gdy podpisywał nową umowę, słyszałem coś, że będzie trwała ona do SummerSlam. Nie zanosi się też na to, że wystąpi podczas Money in The Bank. Przewiduję, że straci to mistrzostwo na SummerSlam – będzie to miało największy sens.

– Dave Meltzer poruszał temat przejęcia SmackDown przez FOX, które chce pokazywać Niebieską Tygodniówkę w piątki. Powodem takiej decyzji jest fakt, iż produkt WWE nie będzie miał wyższej oglądalności niż to, co jest obecnie pokazywane. SmackDown nie byłoby też emitowane w soboty ze względu na to, że wtedy pokazywane są wszystkie inne sporty.

Robią tak ze względu na to, że w soboty lecą wszystkie sporty. We wtorki nie byłoby wyższej oglądalności, więc musieli wybrać wieczór, w którym nic wielkiego się nie dzieje. Mogliby emitować to we wtorki, ale nie sądzę, że przyniosłoby to większą oglądalność.

Dla przypomnienia: SmackDown od października 2019 będzie emitowane na FOX. Umowa opiewa na ogromną kwotę. Może dojść nawet do tego, że ta tygodniówka zostanie flagowym show.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778