ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kevin Owens symuluje kontuzję, Debiut tag teamowy na SmackDown, Zdjęcia Brie Belli i Braya Wyatt’a do WWE 2K17

kevin-owens..-750x340-1447736047

– Ze względu na dużą ilość kontuzji w federacji ostatnią rzeczą jakiej potrzebuje WWE jest kolejny niewalczący zawodnik. W świetle wypadku Braya Wyatt’a z poprzedniego tygodnia można sobie jedynie wyobrazić reakcję fanów na prawdopodobny uraz Kevina Owensa. Fani, którzy zebrali się w piątek w Dubaju na live evencie wykrzykiwali „Oh not again!” gdy zawodnik zaczął kusztykać.

Na całe szczęście były posiadacz pasa interkontynentalnego tak naprawdę symulował. Po chwili zaatakował swojego rywala Sami’ego Zayn’a i zaczął tańczyć w geście przewagi.

Na sam koniec Zayn potraktował przeciwnika big bootem w narożniku i odliczył go. Pomimo porażki Owens pokazał, że jest jednym z czołowych heelów w tym biznesie.

– Enzo Armore i Big Cass zaliczyli swój debiut w głównym rosterze, jednak Carmelli nie było z nimi. Zapytana na Twitterze przez fanów o powód swojej nieobecności odpowiedziała:

Ponieważ najpierw chcę zostać Mistrzynią Kobiet NXT!

Enzo i Cass pokonali The Ascension na SmackDown w turnieju o pretendentów do pasów tag teamowych. Poniżej znajdziecie wypowiedź zawodników na temat swojego debiutu i staraniach o wspominany tytuł.

– Brie Bella i Bray Wyatt zostali zeskanownani dla ‚2K Sports’ do gry WWE 2k17, a Pixelgun Studio udostępniło ich zdjęcia poniżej:

wwe-2k17-brie-bella-scan

wwe-2k17-bray-wyatt-scan

WWE 2k17 zostanie wydane w październiku na PS3, PS4, Xbox One i Xbox 360. To będzie osiemnasta gra o tematyce WWE i trzecia pod szyldem „WWE 2k”

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778