ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kevin Owens o swojej walce z AJ Styles’em, film z Dolphem Zigglerem i Kanem oraz więcej!

1401x788-owens

– Dzisiejszej nocy w Atlantic City będzie miał miejsce drugi live event WWE, w tym samym czasie w Toronto odbędzie się specjalna emitowana na WWE Network gala WWE Roadblock. Na show w Atlantic City fani będą mogli zobaczyć 30-minutowy Iron Man Match pomiędzy Kevinem Owensem i AJ Styles’em, oczywiście będzie to walka o pas Interkontynentalny. Oto co Kevin napisał na temat swojej walki:

USA wypuściło krótki klip z filmu „Countdown” Studia WWE, w którym główne role zagrali Dolph Ziggler oraz Kane. Możecie go zobaczyć poniżej:

– Wygląda na to, że WWE powraca z cotygodniowymi Power Rankingami na oficjalnym kanale na YouTube. Sami Zayn zajął w nim 20 miejsce, za to na pierwszym wylądował WWE World Heavyweight Champion, Triple H.

– W najnowszym odcinku Total Divas zobaczymy momenty, w których Nikki Bella dowiaduje się o swojej kontuzji kartu. Oto zapowiedź odcinka, który premierę będzie miał we wtorek:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552