ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kevin Owens i Sami Zayn wyrzuceni z trasy po Europie!

– Decyzję o odesłaniu Kanadyjczyków do domu podjął Vince McMahon. Obu zawodników sprawiało problemy ostatnimi czasy. Na odesłanie Zayna i Owensa do domu wpłynąć miało wiele czynników. Podczas minionego SmackDown Live oboje wyszli poza skrypt – po walce Samiego z Kofim Kingstonem, Kevin Owens zgodnie z planem zaatakował członka The New Day, jednak po chwili razem z Zaynem opuścili ring. Plan zakładał bójkę z byłymi mistrzami Tag Teamów, którą wygrać mieli babyface’owie dla zgarnięcia lepszej reakcji. Tak się jednak nie stało. Można zauważyć, że po zakończonym segmencie dość późno puszczona była muzyka The New Day, a trójka wrestlerów wyglądała na zdezorientowaną. Zayn i Owens byli w ostatnim okresie trudnymi zawodnikami do współpracy oraz rzekomo wyglądali na niezadowolonych na zapleczu, co mogło być spowodowanie odejściem z WWE ich przyjaciół – Jimmy’ego Jacobsa i Neville’a. KO dodatkowo sporo narzekał w busie podczas ostatniego touru, co również nie spodobało się oficjelom. Sytuację z minionego SmackDown Live możecie obejrzeć poniżej:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743