ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kevin Owens i Sami Zayn przejdą na RAW? KO docenia Velveteen Dreama, duży powrót znów możliwy!

– Na kanale WWE w serwisie YouTube pojawił się ciekawy filmik, który może zwiastować przeniesienie Samiego Zayna i Kevina Owensa na RAW.

Oglądając SmackDown Live nie ciężko zauważyć, że przyjaciele nie są zadowoleni z ich traktowania i oboje pozostają w bardzo złych stosunkach z Shane’em McMahonem, którego z resztą zaatakowali podczas main eventu Survivor Series. Gdy w nagrywanym w arenie wywiadzie Sami krytykował O’maca, jednocześnie chwaląc Stephanie McMahon, szefowa RAW podeszła do zawodników i wymieniła z nimi uścisk dłoni. Wyraziła nadzieję, że ich sytuacja na SmackDown ulegnie poprawie, lecz całkiem możliwe, iż panowie już tam nie wrócą, a jeśli tak, to nie na długo, gdyż mogą oni zostać niebawem członkami jej rosteru.

– Po bardzo dobrym występie Velveteen Dreama w walce z Aleisterem Blackiem, młodego wrestlera docenił Kevin Owens.

Myślę, że multum ludzi będzie przez lata wypowiadało twoje imię.

Były Universal Champion odniósł się w ten sposób do storyline’u Dreama i Blacka, w którym 22-latek domagał się od niepokonanego dotąd w NXT Holendra wypowiedzenia jego imienia, co ten uczynił dopiero po wygranej na TakeOverze: WarGames.

– Spekulacje dotyczące powrotu Paige do WWE nie cichną. Brak jej pojawienia się na RAW tydzień temu, kiedy była obecna na zapleczu Czerwonej Tygodniówki, przyczynił się do wzrostu prawdopodobieństwa powrotu dziś w Houston. Według zagranicznych źródeł Brytyjka ma znów przyjechać na miejsce odbywania się gali. Nie wiadomo jednak, czy tym razem ujrzymy ją na antenie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556