ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kevin Owens i Sami Zayn przejdą na RAW? KO docenia Velveteen Dreama, duży powrót znów możliwy!

– Na kanale WWE w serwisie YouTube pojawił się ciekawy filmik, który może zwiastować przeniesienie Samiego Zayna i Kevina Owensa na RAW.

Oglądając SmackDown Live nie ciężko zauważyć, że przyjaciele nie są zadowoleni z ich traktowania i oboje pozostają w bardzo złych stosunkach z Shane’em McMahonem, którego z resztą zaatakowali podczas main eventu Survivor Series. Gdy w nagrywanym w arenie wywiadzie Sami krytykował O’maca, jednocześnie chwaląc Stephanie McMahon, szefowa RAW podeszła do zawodników i wymieniła z nimi uścisk dłoni. Wyraziła nadzieję, że ich sytuacja na SmackDown ulegnie poprawie, lecz całkiem możliwe, iż panowie już tam nie wrócą, a jeśli tak, to nie na długo, gdyż mogą oni zostać niebawem członkami jej rosteru.

– Po bardzo dobrym występie Velveteen Dreama w walce z Aleisterem Blackiem, młodego wrestlera docenił Kevin Owens.

Myślę, że multum ludzi będzie przez lata wypowiadało twoje imię.

Były Universal Champion odniósł się w ten sposób do storyline’u Dreama i Blacka, w którym 22-latek domagał się od niepokonanego dotąd w NXT Holendra wypowiedzenia jego imienia, co ten uczynił dopiero po wygranej na TakeOverze: WarGames.

– Spekulacje dotyczące powrotu Paige do WWE nie cichną. Brak jej pojawienia się na RAW tydzień temu, kiedy była obecna na zapleczu Czerwonej Tygodniówki, przyczynił się do wzrostu prawdopodobieństwa powrotu dziś w Houston. Według zagranicznych źródeł Brytyjka ma znów przyjechać na miejsce odbywania się gali. Nie wiadomo jednak, czy tym razem ujrzymy ją na antenie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743