ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kevin Nash nie pojawi się na jubileuszowym RAW

– Dla fanów Kevina Nasha mamy smutną wiadomość – nie pojawi się on na 25-cio leciu RAW, na które był zapowiedziany. Swoją nieobecność potwierdził za pomocą mediów społecznościowych.

Z niecierpliwością czekałem na bycie częścią RAW 25. Zdrowe podróżowanie naszymi małymi liniami lotniczymi jest prawie niemożliwe. Z całkowicie wymienionym kolanem byłoby to jak zadanie sobie tortur. Widzimy się wszyscy na Manii.

Mierzący ponad 2 metry Nash pod koniec zeszłego roku przeszedł poważną operację kolana i to przez nią nie chce teraz podróżować samolotem. Powyższy tweet sugeruje jednak, że pojawi się na kwietniowej WrestleManii. Pełną listę legend, zapowiedzianych na nadchodzące specjalne wydanie Czerwonej Tygodniówki, znajdziecie tutaj.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778