ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kevin Nash na najbliższym RAW? Rusev vs. Cena na WM31? Spoilery z wczorajszego tapingu NXT.

Daniel Bryan
– Jak już wcześniej informowaliśmy Daniel Bryan zmierzy się z Kane’m w przyszłym tygodniu. Walka pierwotnie miała mieć miejsce na poniedziałkowym „RAW Reunion”, jednak to starcie zostało przeniesione na czwartkowe SmackDown. Przypominamy, że pojedynek odbędzie się w stypulacji, jeżeli Bryan przegra to nie bierze udziału w Royal Rumble matchu.

– Poniżej SmackDown Fallout w którym Bryan opowiada o odczuciach podczas jego powrotu na ring:

– Wszystkie zarzuty wobec Kevina Nasha dotyczące napaści na własnego syna oficjalnie zostały oddalone. W związku z tym federacja przywróciła Nashowi kontrakt „Legendy”. Możliwe więc, że Kevin Nash pojawi się na najbliższym RAW Reunion.

– W 2014 roku pojawiły się spekulacje na temat pojedynku Rusev vs. John Cena na WM 31. Oficjele chcą wprowadzić ten plan podczas Royal Rumble, gdzie Rusev prawdopodobnie przeszkodziłby Cenie wygranie WWE World Heavyweight Championship. Co ciekawe WWE aktualnie reklamuje na live event, który odbędzie się 27 Lutego w Madison Square Garden pojedynek John Cena & Randy Orton vs. Rusev & Seth Rollins, co wyrażnie daje znak iż oficjele mają w planach feud tych dwóch zawodników. Innymi zapowiedzianymi pojedynkami na ten live event są: Kane vs. Daniel Bryan, Bray Wyatt vs. Roman Reigns, Cesaro vs. Dean Ambrose oraz ma pojawić się Chris Jericho.

– Na wczorajszym tapingu NXT doszło do zmiany mistrzów TT. Wesley Blake oraz Buddy Murphy pokonali mistrzów TT NXT Lucha Dragons i stali się nowymi mistrzami TT. Walka powinna być pokazana na gali NXT 21 Stycznia. Ogłoszono również, że na kolejnym NXT Takeover, który będzie miał miejsce 11 Lutego zobaczymy następujące pojedynki:

NXT title match:
Sami Zayn (c) vs. Kevin Owens (Prawdopodobnie do walki dołączy jeszcze jedna osoba)

NXT Women’s title match:
Sasha Banks vs. Bayley vs. Becky Lynch vs. Charlotte (c)