ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kevin Nash aresztowany, Gdzie będzie trenował CM Punk? Oraz więcej

Kevin Nash
– 24 Grudnia aresztowany został Kevin Nash. Powodem aresztowania była konfrontacja z jego 18-letnim synem, Tristenem. Z zeznań Kevina Nasha wynika, że jego syn powrócił do domu pod wpływem alkoholu i był agresywnie nastawiony do niego oraz jego żony. Według Tristena, jego ojciec naśmiewał się oraz krytykował jego dziewczynę i ich związek. Tristen uderzył wtedy swojego ojca łokciem po czym splunął mu w twarz. Nash w odpowiedzi przygwoździł syna do podłogi a ten w afekcie podrapał mu twarz. Tristen twierdzi na dodatek, że Nash wykonał na nim chokeslam a przy upadku uderzył się mocno w głowę i stracił przytomność. Policja aresztowała początkowo wrestlera jako iż według nich był „głównym agresorem”. Tristen został aresztowany dwie godziny później po tym jak znów rzucał się do swojej matki. Poniżej mugshoty Nasha i jego syna:
10888751_968159976545829_5397526125103001636_n
tristen

Kevin Nash skomentował całe zajście na swoim profilu na twitterze:

– Według Front Row Briana CM Punk wybrał akademię MMA „Roufusport”, która mieści się w Milwaukee w stanie Wisconsin jako ośrodek w którym rozpocznie przygotowania do swojej kariery MMA w UFC. Co ciekawe ośrodek mieści się około 150 km od Chicago czyli jakieś 90 minut drogi. W Roufusport trenuje obecnie aktualny mistrz wagi lekkiej UFC Anthony Pettis oraz Ben Askren, Sergio Pettis, i Erik Koch. CM Punk ma zacząć trenować tam % Stycznia 2015 roku.

– W najnowszej ankiecie na stronie WWE federacja pyta fanów o najlepszy powrót w 2014 roku. Do wyboru są Sheamus, AJ Lee, The Rock, Batista, Rob Van Dam, The Undertaker, Hulk Hogan, Chris Jericho lub The Ultimate Warrior. Aktualnie prowadzi The Rock mając 24% głosów, za nim znajduje się The Ultimate Warrior z 23%, trzeci jest The Undertaker z 16% głosów a 14% głosów ma Batista. Pozostałe opcje nie przekroczyły 10% głosów.

– Poniżej Bayley opowiada o swojej kontuzji oraz powrocie do zdrowia po urazie kolana: