ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kenny Omega na WWE Network, Zawodnik WWE w nowej grze wideo oraz więcej!

 

– W trakcie targów E3 WWE publikowało wiele wpisów z udziałem The New Day oraz zawodników spoza WWE – Kennym Omegą oraz The Young Bucks. Teraz, za pośrednictwem swojego kanału YouTube, WWE ogłosiło, że Kenny Omega pojawi się w WWE Hidden Gem: Deep South Wrestling. Czy jest to jakiś sygnał, że podczas E3 doszło do jakiś początkowych rozmów na linii WWE – Kenny Omega?

– Konami ogłosiło, że Xavier Woods pojawi się w DLC do gry Super Bomberman R jako grywalna postać. Warto również dodać, iż podczas E3 Woods wziął udział w turnieju Fornite Pro-Am, podczas którego zajął 24 miejsce i tym samym wygrał 10,000 dolarów na cel charytatywny. Nie jest niespodzianką wybranie przez niego fundacji WWE Connor’s Cure. Zdjęcie poniżej przedstawia postać Woodsa w grze Konami:

– W poniedziałek 2KGames podczas ich konferencji prasowej ujawnią, który zawodnik WWE pojawi się na okładce nadchodzącej produkcji tej firmy, czyli WWE2k19. Konferencja będzie transmitowana na kanale Twitch i YouTube oraz Facebooku 2kGames.