ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kenny Omega: „Jeżeli moją motywacją byłyby pienądze, już dawno byłbym w WWE”, John Cena powraca do akcji, Powrót zawodnika na 205 Live

– Mistrz wagi ciężkiej IWGP – Kenny Omega rozmawiał z The Business Times podczas konwentu gier Gamestart Asia 2018.

Istnienie innych federacji poza WWE:

Każdy może oglądać, co tylko zechce. Fajnie, że ludzie nie skupiają uwagi tylko na jednej federacji. Kiedy ja dorastałem myślałem, że jest tylko jedna federacja i jest nią WWE. Później zauważyłem, że się myliłem, dowiedziałem się o lokalnych zapasach, dowiedziałem się, że istnieje WCW, ECW, że w Meksyku działają luchadorzy. Na końcu zdałem sobie sprawę, że zapasy odbywają się również w Japonii. Myślę, że nie tylko ja tak miałem. Jest wielu ludzi, którzy zaczynają od tej jednej federacji, a później, gdy powiększają swoje horyzonty, dowiadują się o innych, które może niekoniecznie polubili, ale mają świadomość, że one są. Bardzo fajnie, że jest tak wiele różnych opcji na całej planecie.

Nauka mówienia po japońsku:

Zawsze była to ciągła walka. Próbowałem się uczyć już od 2008 roku. Kupowałem książki i subskrybowałem programy online w tym języku i nic z tego tak naprawdę nie wychodziło. Wiedziałem, że to było za mało. Tłumaczyłem różne zwroty i słowa, których mógłbym użyć bezpośrednio w rozmowie i zapisywałem je w moim notesie, studiowałem je i zapamiętywałem, a potem stworzyłem ogromną listę słów do nauczenia. Odszedłem trochę od gramatyki i próbowałem budować zdania po swojemu. Miałem bardzo dziwny sposób na naukę, ale w ten sposób zacząłem naprawdę uczyć się japońskiego.

Praca w stylu innym niż WWE:

Jeżeli moją motywacją byłyby pieniądze, już dawno byłbym w WWE, ale chcę stworzyć inny styl i robić walki, które moi przyjaciele, moja rodzina i inni sportowcy mogliby oglądać i i czerpać z nich radość. Niektórzy fani akceptują tylko jeden określony styl. Myślą, że tylko on jest tym właściwym. Nie mają racji, dlatego próbuję zrobić wrażenie na tych ludziach. W pewnym sensie próbuję otworzyć świat na inny styl, który ma potencjał.

 

– WWE ogłosiło, że Hideo Itami powróci do akcji w WWE 205 Live w przyszłym tygodniu. Itami nie był widziany odkąd przegrał pojedynek Count Anywhere z Mustafą Ali 24 października.

Po miesiącu @HideoItami powraca do działania w przyszłym tygodniu w # 205Live!

 

– John Cena ogłosił, że będzie współpracował z Finnem Balorem. Wrestlerzy stworzą team podczas live eventu na Madison Square Garden w Nowym Jorku w dniu 26 grudnia. Spotkają się z Dolphem Zigglerem i Drew McIntyrem. Na chwilę obecną Cena zapowiedziany jest na 13 występów:

 1. Madison Square Garden, Nowy Jork – 26 grudnia
 2. Koloseum Nassau, Long Island, Nowy Jork – 27 grudnia
 3. Royal Farms Arena, Baltimore, Maryland – 28 grudnia
 4. PPG Paints Arena, Pittsburgh, Pensylwania – 29 grudnia (nagrywanie SmackDown)
 5. Amalie Arena, Tampa, Floryda – 30 grudnia
 6. Columbus Civic Center, Columbus, Georgia – 4 stycznia
 7. Donald L. Tucker Civic Center, Tallahassee, Floryda – 5 stycznia
 8. Hertz Arena, Fort Myers, Floryda – 6 stycznia
 9. Amway Center, Orlando, Floryda – 7 stycznia (RAW)
 10. Charleston Civic Center, Charleston, Wirginia Zachodnia – 11 stycznia
 11. Knoxville Civic Coliseum, Knoxville, Tennessee – 12 stycznia
 12. Von Braun Civic Center, Huntsville, Alabama – 13 stycznia
 13. Forum FedEx, Memphis, Tennessee – 14 stycznia (RAW)


									
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552