ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kazuchika Okada o Codym i Omedze, Plotki o śmierci Boba Ortona, Oglądalność SD

– W internecie pojawiły się plotki dotyczące rzekomej śmierci Boba Ortona.

Hall of Famer jak się jednak okazuje, jest zdrowy i czuje się bardzo dobrze, co potwierdził na Twitterze między innymi jego syn Randy Orton.

To o moim ojcu to plotka.

– Oglądalność SmackDown Live wciąż spada. Ostatni odcinek przyciągnął tylko 2.072 miliony widzów i był to drugi najmniej oglądany odcinek całego show od momentu przeniesienia go na wtorek. 8 listopada 2016 roku w dzien wyborów USA oglądalność była niższa, jednak w tym tygodniu show nie miało nadzwczajnej rywalizacji.

– Kazuchika Okada rozmawiał z dziennikarzami NJPW. Został on zapytany między innymi o 60-minutowy remis z Omegą i jego kolejnego przeciwnika, jakim jest Cody Rhodes.

Na temat walki z Omegą:

Tego było za dużo. Nigdy nie sądziłem, że będę miał przeciwnika, który zmusi mnie do walczenia 60 minut i nie pokonam go w tym czasie. Wszedłem na swój limit, a nawet i dalej. To była ogromna niespodzianka… Jestem obolały, słaby, mam zdrętwiałe ręce. Oczywiście przyjąłem sporo ciosów, ale z czasem to wszystko było coraz trudniejsze do przyjmowania i było ciężko stać na własnych nogach. Przypominały one makaron spaghetti. To był mój pierwszy 60 minutowy mecz, ale przez całą długość pojedynku nikt nie odpuszczał ani na chwilę. I Kenny również, nie mogę szczerze powiedzieć, że jeśli walczylibyśmy 70 minut, pokonałbym go. Sam nie wiem. Tak wymagający był Kenny. Nie czułem czegoś takiego do drugiego przeciwnika od dłuższego czasu.

Na temat Cody’ego i jego wyzwania o tytuł:

Może spróbować. On i ja tylko raz byliśmy razem w ringu, więc ani ja ani fani NJPW nie mogą do końca być pewni jak dobry rzeczywiście jest. To jasne, że jest zdolny do wielu rzeczy, to świeży przeciwnik dla mnie i ma wyrobioną markę za granicą.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778