ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Karta na dzisiejszy odcinek Impact Wrestlingu, segment Barreta i Rooneya, Undertaker na Raw oraz wiecej!

wayne-rooney-king-barrett-wwe-manchester-slap_3374897

– Wiele mediów zainteresowało się segmentem, który odbył się na ostatnim Raw. Chodzi oczywiście o moment, w którym Rooney spoliczkował Kinga Barretta. Mówili i pisali o tym między innymi: The New York Daily News, The Washington Post, ESPN FC, CBS Sports, BBC Sport, The Mirror, The Manchester Evening News oraz. Sky News. Warto zwrócić uwagę, że również w polskich mediach głośno jest nadal o tym wydarzeniu.

– Undertaker jest zapowiadany na kolejny odcinek Monday Night Raw, który odbędzie się 16 listopada w Greenville. Pojawi się także Kane, oraz oczywiście The Wyatt Family. Zobaczymy także kolejne walki w turnieju o pas WWE WHC.

– TNA wypuściło na swoim kanale na YouTube zapowiedź dzisiejszego Impact Wrestlingu:

– Oto pełna karta na dzisiejszy odcinek Impact Wrestlingu:

  • Mark Andrews vs. DJ Zema Ion
  • Matt Hardy vs. Eddie Edwards
  • Mr. Anderson vs. Ethan Carter III
  • Eli Drake vs. Jessie Godderz and Gail Kim vs. Madison Rayne

Zostanie dzisiaj także przyznana pierwsza nagroda World Title Series.

– W najnowszym odcinku WWE Five Things, Kyle Edwards pokazał nam 5 zawodników, o których mogliśmy nie wiedzieć, że zmierzyli się z Brockiem Lesnarem. Filmik poniżej:

– 9 lutego 2016 roku WWE wypuści kolejne DVD. Będzie się nazywać „The Best of RAW & SmackDown 2015”, a jak możemy się domyśleć dostaniemy na płycie najlepsze momenty z gal Raw oraz Smackdown, które odbyły się w 2015 roku. Oto trailer:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778