ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kariera AJ Stylesa w TNA na WWE Network, Nowe informacje o powrocie byłego zawodnika WWE oraz więcej!

– WWE za pośrednictwem swojego kanału YouTube ogłosiło, że następny odcinek programu Something Else to Wrestle na WWE Network będzie poświęcony karierze AJ Stylesa w TNA w latach 2010-2013.

– Pojawiły się nowe informacje co do powrotu Jamesa Ellswortha do WWE. Jak podaje PWInsider, Ellsworth na pewno pojawi się podczas Money In The Bank. Kiedy pojawiły się plotki na temat powrotu, sam zawodnik za pośrednictwem Twittera odniósł się do nich, przypominając, że w niedzielę będzie bronił pasa Intergender Title podczas gali federacji Middle Kingdom Wrestling, która odbędzie się w Chinach. Jednak federacja ogłosiła, że występ Ellswortha został odwołany.

– WWE opublikowało na swoim kanale YouTube kolejny odcinek z serii Formerly Known As. Najnowszy odcinek dotyczy Ruby Riott:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778