ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kane powraca do WWE? Wymarzony przeciwnik Bobby’ego Lashley’a, Nia Jax wspomina stare czasy

– WWE ogłosiło w tym tygodniu, że przekazało 100 000$ na rzecz Knoxville Public Safety Foundation w Knox County w Tennessee.

Fundacja przyniosła korzyści pracownikom straży pożarnej w Knoxville, policji w Knoxville, biurze szeryfa hrabstwa Knox i policji w University of Tennessee. Kane, znany lokalnie jako burmistrz Glenn Jacobs, poprosił o darowiznę z uznaniem za powrót do WWE TV tej jesieni. Jak wspomniano, Kane będzie obecny w narożniku The Undertakera na jego meczu z Triple H’em podczas WWE Super Show-Down w Australii w dniu 6 października. Członek Hall of Fame WWE Shawn Michaels będzie w ringu z Triple H’em i plotka głosi, że doprowadzi to do walki tag teamów tych czterech weteranów na WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej 2 listopada.

Kane rozmawiał z KnoxNews.com w tym tygodniu i skomentował rozmowę na temat powrotu do WWE, którą odbył z Vince’em McMahonem przed zostaniem wybranym na burmistrza.

Zasadniczo WWE skontaktowało się ze mną i powiadomiło, że chcą zrobić naprawdę duże show. Oczywiście, powiedziałem: „Cześć, Vince (McMahon), najprawdopodobniej zostanę burmistrzem”. Po jakimś czasie uzgodniliśmy mój występ w Australii.

Vince McMahon wspomniał w komunikacie prasowym o darowiźnie i o tym, że WWE z radością wspiera burmistrza – Kane’a.

Bardzo doceniam jego gest wobec bohaterów, którzy bezinteresownie narażają się na niebezpieczeństwo i oczekują dalszego postępu w jego misji – powiedział McMahon.

WWE ma wystawić czek na 100 000$ dla KPSF podczas następnej imprezy WWE na żywo w Knoxville, wstępnie zaplanowanej na styczeń 2019.

– Po debiucie w WWE w 2018 roku, Bobby Lashley wraca tam, gdzie rozpoczęła się jego zawodowa kariera. Był związany z WWE od 2004 do 2008 roku przed wyjazdem do indies, TNA i mieszanych sztuk walki. Lashley gościł na The Big J Show, gdzie wyjaśnił, dlaczego opuścił WWE w 2008 roku i co przyciągnęło go ponownie do federacji w 2018 roku.

Chciałem pracować z niektórymi ludźmi, z którymi prawdopodobnie nigdy wcześniej nie miałbym okazji pracować.

Lashley wyjawił również, że niektórzy zapaśnicy postrzegają indie jako miejsca branży zapaśniczej, w których płaci się składki. Opuszczenie WWE dało Lashley’owi możliwość zdobywania nowych umiejętności. W pewnym okresie swojej kariery walczył nawet w MMA promując wielkie organizacje, tj. Strikeforce i Bellator. Potem tylko czekał na znak, by wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

Pobyt w MMA miał pokazać ludziom, że mogę robić wszystko. Wielu ludzi patrzy na mnie jak na miłego faceta, ale nie zdają sobie sprawy, jak niebezpieczny jestem w rzeczywistości. Trochę wyczekiwałem tej okazji, aby otworzyły się drzwi, dzięki którym mogłem wrócić do WWE, więc tak… Udało się, drzwi się otworzyły i przybiegłem.

Teraz, gdy wrócił do WWE, Lashley mówi, że najbardziej nie może się doczekać konfliktu z byłą gwiazdą TNA – AJ Stylesem. Lashley został także zapytany o to, czy miał wcześniej okazję pracować ze Stylesem:

Nie, nie kiedy byłem w TNA. Kiedy wychodziłem, on wchodził. Jeśli chodzi o AJ’a to jest tak… on jest szalenie dobrym facetem, potrzebującym szalenie złego faceta. Ja wierzę w to, że jestem idealnym przeciwnikiem dla AJ’a.

– Na oficjalnym kanale WWE pojawił się najnowszy odcinek z serii „My Daughter Is a WWE Superstar”. W tym odcinku pojawiła się Nia Jax i jej mama, Renate Fanene. Panie omawiały razem karierę Jax, jej debiut w WWE NXT i wiele więcej.