ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kalisto o byciu porównywanym do Rey’a Mysterio w WWE, Debiut gwiazdy Tough Enough i więcej!

Kalisto_bio

Mistrz Stanów Zjednoczonych udzielił wywiadu dla Planet Wrestling i Mundo Deporivo. W trakcie rozmowy Kalisto został zapytany co myśli, gdy ludzie porównują go do Rey’a Mysterio.

Mam do niego bardzo duży szacunek, ale się od siebie różnimy. Ja i on mamy swoje własne style. Podziwiam wszystko czego dokonał, a w szczególności rywalizację z Eddim Guerrero. Nigdy nie poznamy drugiego Guerrero i to sprawia, że jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Tak samo nigdy nie będzie drugiego Rey’a Mysterio. Używamy innych chwytów i wszystkie z nich są świetne.

– ZZ zadebiutował na live evencie NXT w Orlando. Poniżej możecie obejrzeć jego wejście:

– Nikki Bella napisała na Instagramie, że w ramach rehabilitacji wystarczy, że od czasu do czasu założy klamrę na szyję. Stwierdziła również, że powrót do zdrowia zajmie jej trzy i pół miesiąca.

– W internecie pojawiło się kolejne nagranie z treningu Shane’a McMahona. Tym razem z jego trenerem, Philem Nursem.

– Brie Bella została na jakiś czas wykluczona z pojedynków. Zawodniczka ma zamiar założyć rodzinę z Danielem Bryanem.

W odniesieniu do tego co powiedział Ryan Satin z ProWrestlingSheet.com Brie odejdzie na emeryturę wcześniej niż planowano i stanie się to tuż po tegorocznej WrestleManii. Brie będzie jednak pojawiać się w odcinkach Total Divas.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743