ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kairi Sane i Bayley kontuzjowane, Gallagher vs Dunne na Progress, Nakamura dokonał niemożliwego! (UWAGA POTENCJALNE SPOILERY)


– Jak donosi Pro Wrestling Sheet finalistka Mae Young Classic – Kairi Sane została kontuzjowana w ramię podczas tapingów turnieju.

Pomimo tego, że sama kontuzja wydarzyła się ponad tydzień temu, to informacja wypłynęła na światło dzienne dopiero przedwczoraj. Lekarze stwierdzili wówczas, że kontuzja nie jest poważna i nie wykluczy jej z ringu na zbyt długi czas. Na całe szczęście na spokojnie będzie mogła zawalczyć w finale MYC (14 września) i z początkiem sierpnia ma wrócić do dawnej sprawności.
Mówiąc o kontuzjach, WWE na swoim Twitterze poinformowało, że Bayley podczas ostatniego RAW również została poszkodowana w ramię. Pretendentka została poinstruowana, aby odpuściła sobie treningi do następnego tygodnia. Jeszcze nie wiemy czy kontuzja zmusi Bayley do poddania walki na SummerSlam, jednak lekarze są dobrej myśli.

– Angielska federacja Progress Wrestling opublikowała na swoim Twitterze, że mistrz United Kingdom – Pete Dunne 12-tego września będzie bronił tytułu w walce z Jackiem Gallagherem.

– I coś dla poprawy humoru na koniec. WWE napisało na Twitterze, że Shinsuke Nakamura jako JEDYNY zawodnik tej federacji zobaczył NIEWIDZIALNEGO Johna Cenę. Na wczorajszym SmackDown wygrał on miano pretendenta do pasa WWE Championship w walce z Johnem Ceną i na SummerSlam zawalczy z Jinderem Mahalem. No i nie zapominajmy też o Baronie Corbinie, który nie daje o sobie zapomnieć.

Może potrzebował specjalnych okularów, ale wygląda na to, że @ShinsukeN ZOBACZYŁ @JohnCena!